Chloras greito tirpimo – Di-chloro granulės šokui; 5 kg

Produkto Kodas: GRCHLORAS5
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 60.00€

Greito tirpimo Di-chloro granulės; 5 kg – greitai vandens dezinfekcijai, „šokui“, oksidavimui.

Di-chloras – aukštos kokybės greitai tirpstančios granulės su dideliu aktyvaus chloro kiekiu, papildomai ir greitai vandens dezinfekcijai bei „šokui“ (oksidavimui).

Di-chloras yra stabilus dėl cianuro rūgšties, tačiau šios priemonės pH yra labiau neutralus dėl natrio pagrindo. Di-chloras yra granulių pavidalo junginys, kuris yra paskleidžiamas baseino vandens paviršiuje. Ši priemonė yra plačiai rekomenduojama naudoti viniliniuose ir dirbtinio pluošto baseinuose dėl savo greitai ištirpstančios savybės. Be to, jis gali pakelti cianuro rūgšties lygį iki priimtino lygio.

Produkto savybės: dezinfekantas, oksidatorius („šokas“), chloro produktas, organinių teršalų valymas, kvapų šalinimas, PH kontrolė.

Produkto naudojimas: veikiant filtravimo sistemai, reikiamas Di-chloro granulių kiekis beriamas į skimerį. Produktas gali būti tiesiogiai pilamas į baseino vandenį, prieš tai ištirpinus vandenyje.

Reguliarus naudojimas: chloro lygį palaikykite tarp 1,5 ir 2,0 mg/L. Vanduo turi būti testuojamas vieną kartą per savaitę. PH lygį palaikykite tarp 7,0 ir 7,4.

Reguliariai vandens dezinfekcijai rekomenduojama naudoti kartu su daugiafunkcinio chloro lėto tirpimo 5 in 1 Force 5 (250 g) tabletėmis arba lėto Tri-chloro tabletėmis.

Oksidavimas (šokas): 150 g/ 10 m3 vandens.

Pakuotė: 5 kg (granulių).

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai