Tvenkinių priemonė naikinanti dumblius Algicidas/Baktericidas EarthTec®

Tvenkinių priemonė naikinanti dumblius Algicidas/Baktericidas EarthTec®

Algicidas/Baktericidas „EarthTec®“ efektyviai naikina dumblius tvenkiniuose ir yra saugus žmonėms, žuvims, augalams ir supančiai aplinkai, nekenksmingas gamtai.

„EarthTec®“ yra pažangus, turintis žemą pH, algicidas ir baktericidas, sukurtas naudojimui ežeruose, tvenkiniuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose ir kitose vandens sistemose.

Aktyvus „EarthTec®“ ingredientas yra biologiškai aktyvi vario jonų (Cu++) forma. „EarthTec®“ turi unikalų hidrotropą, kuris padeda sudaryti didesnę šių jonų koncentraciją, keičiantis vandens sąlygoms.

„EarthTec®“ yra sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas. „EarthTec®“ yra registruotas JAV Aplinkos Apsaugos Agentūros kaip algicidas ir baktericidas, skirtas ežerų, tvenkinių, vandens rezervuarų, kanalų, baseinų ir kitų vandens sistemų priežiūrai.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Algicidas/Baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose EarthTec; 3785 ml

Algicidas/Baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose „EarthTec®“; 3785 ml – ekologiška priemonė dumblių ir žalingų bakterijų naikinimui bei prevencijai tvenkiniuose ir fontanuose su žuvimis.

135.00€