Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis. Tvenkinių su žuvimis priežiūros priemonė apsaugai nuo dumblių susidarymo „ET“.

„ET“ efektyviai apsaugo tvenkinių su žuvimis ar augalais vandenį nuo dumblių susidarymo.

„ET“ yra pažangi priemonė, turinti žemą pH, sukurta naudojimui ežeruose, tvenkiniuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose ir kitose vandens sistemose.

Aktyvus „ET®“ ingredientas yra biologiškai aktyvi vario jonų (Cu++) forma. „ET®“ turi unikalų hidrotropą, kuris padeda sudaryti didesnę šių jonų koncentraciją, keičiantis vandens sąlygoms. „ET®“ yra sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas. „ET®“ yra registruotas JAV Aplinkos Apsaugos Agentūros kaip priemonė ežerų, tvenkinių, vandens rezervuarų, kanalų, baseinų ir kitų vandens sistemų priežiūrai.

Plačiau apie tvenkinių ir fontanų priežiūros priemones bei jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-bei-fontanu-vandens-prieziura-ir-dumbliu-naikinimo-priemones

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Probiotikai Tvenkiniams – tvenkinių valymas nuo dumblių ir mikrobiologinės būklės gerinimas ; 1 l

„Probiotikai Tvenkiniams“ – tvenkinių valymas nuo dumblių ir mikrobiologinės būklės gerinimas; 1 l. Probiotinis preparatas „Probiotikai Tvenkiniams“ yra ekologiškas – 100% natūralus, gyvas probiotinis produktas, skirtas vandens telkinių su žuvimis valymui ir mikrobiologinės būklės gerinimui. 

85.00€

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis ET; 3785 ml

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis „ET“; 3785 ml – efektyvi priemonė kontrolei bei prevencijai su dumbliais ir žalingomis bakterijomis tvenkiniuose ar fontanuose su žuvimis.

450.00€

Probiotikai Žuvininkystei – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui ; 1 l

„Probiotikai Žuvininkystei“ – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui ; 1 l. „Probiotikai Žuvininkystei“ – mikrobiologinis preparatas, kuriame yra efektyvių naudingųjų mikroorganizmų (probiotikų), fermentuotų žolelių ir fitofermentų, gerinančių žuvų sveikatą ir vandens mikrobiologinę kokybę. „Probiotikai Žuvininkystei“ yra gaminami natūralios fermentacijos būdu ir jame  nėra chemiškai sintezuotų ar genetiškai modifikuotų medžiagų (non-GMO). Produktas yra biologiškai skaidus ir visiškai saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams.

100.00€

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis ET; 946 ml

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis „ET“; 946 ml – efektyvi priemonė kontrolei bei prevencijai su dumbliais ir žalingomis bakterijomis tvenkiniuose ar fontanuose su žuvimis.

250.00€

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis ET; 237ml

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis „ET“; 237 ml – patikima priemonė dumblių ir žalingų bakterijų naikinimui bei prevencijai tvenkiniuose ir fontanuose su žuvimis.

105.00€

Probiotikai Akvariumams – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui; 60 ml

„Probiotikai Akvariumams“ – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui; 60 ml „Probiotikai Akvariumams“ – mikrobiologinis preparatas, kuriame yra efektyvių naudingųjų mikroorganizmų (probiotikų), fermentuotų žolelių ir fitofermentų, gerinančių akvariumo vandens mikrobiologinę kokybę ir žuvų sveikatą.

55.00€

Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui – natūralus būdas išvalyti vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos; 1l.

Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui – natūralus būdas išvalyti vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos; 1l. „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ yra visiškai natūralus būdas sumažinti susidarančio dumblo kiekį net 3 kartus, o nemalonius kvapus sumažinti net 96%.

85.00€