Algicidas nuo vandens žaliavimo ir dumblių susidarymo

Algicidas nuo vandens žaliavimo ir dumblių susidarymo – apsaugo vandenį nuo labiausiai paplitusių rūšių dumblių formavimosi. Jei yra pastoviai palaikoma tinkama ir reguliari algicido koncentracija vandenyje, dumblių ir jų sukeliamų problemų yra visiškai išvengiama.

Dumbliai – mikroorganizmai, išskiriantys nepageidaujamas organines medžiagas, kurios yra ideali terpė bakterijoms ir grybeliams. Chloras yra priemonė, kuri dažniausiai naudojama kovojant su dumbliais, deja jis gali būti bejėgis prieš dumblių liekanas, kurios kaupiasi filtre. Puikus pasirinkimas, papildantis chloro naudojimą – algicidas. Algicidas apsaugo vandenį nuo populiariausių rūšių dumblių susidarymo ir efektyviai kovoja prieš ilgai išliekančias dumblių nuosėdas, kurių pašalinimas padeda išvengti vėlesnių dumblių augimo proveržių.

Plačiau apie baseinų chemijos priemones ir jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-chemija-ir-vandens-prieziura

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Priemonė nuo vandens žaliavimo Normal QT 15; 5 l

Priemonė nuo vandens žaliavimo „QT 15 NORMAL“; 5 l –  apsaugo vandenį nuo visų rūšių dumblių formavimosi. Jei yra pastoviai palaikoma tinkama ir reguliari priemonės koncentracija vandenyje, dumblių ir jų sukeliamų problemų yra visiškai išvengiama.

55.00€

Neputojanti daugiafunkcinė priemonė nuo vandens žaliavimo 3 in 1 JET 35; 5 l

Neputojanti daugiafunkcinė priemonė nuo vandens žaliavimo 3 in 1 „JET 35“; 5 l –  –  apsaugo vandenį nuo visų rūšių dumblių formavimosi. Apsauga nuo vandens žaliavimo, metalų šalinimas ir vandens skaidrinimas.

65.00€

Priemonė nuo vandens žaliavimo Normal QT 15; 1 l

Priemonė nuo vandens žaliavimo „QT 15 NORMAL“; 1 l –  apsaugo vandenį nuo visų rūšių dumblių formavimosi. Jei yra pastoviai palaikoma tinkama ir reguliari priemonės koncentracija vandenyje, dumblių ir jų sukeliamų problemų yra visiškai išvengiama.

 

55.00€