Chloras vandens dezinfekcijai ir oksidavimui

Vandens dezinfekavimas chloru – tai labiausiai paplitęs baseinų vandens dezinfekavimo būdas. Chloras efektyviai naikina bakterijas, grybelius, oksidacijos būdu patikimai šalina nefiltruojamus organinius teršalus ir kvapus.

Taupantiems laiką siūlome daugiafunkcinį chloro produktą „Force“. Daugiafunkcinis chloras „Force“ 5 in 1 – tai 5 baseinų priežiūros produktai viename! Produktas dezinfekuoja vandenį, jame esantis algicidas naikina dumblius, PH stabilizatorius balansuoja vandens PH, o flokuliantas efektyviai skaidrina vandenį.

Greito chloro granulės – naudojamos vandens paruošimui, oksidavimui, šokui.

Daugiafunkcinio chloro „Force“ 5 in 1 lėto tirpimo tabletės – naudojamos reguliarios dezinfekcijos palaikymui.

Plačiau apie baseinų chemijos priemones ir jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-chemija-ir-vandens-prieziura

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Daugiafunkcinis lėto tirpimo aktyvus deguonis ir chloras 5 in 1 vandens dezinfekcijai Ovy Twin; 4,5 kg

Daugiafunkcinis lėto tirpimo aktyvus deguonis ir chloras 5 in 1 (viskas viename) vandens dezinfekcijai „Ovy Twin“; 4,5 kg  – vandens dezinfekcija, oksidavimas, „šokas“, apsauga nuo dumblių, vandens skaidrinimas ir PH balansavimas viename.

110.00€

Daugiafunkcinis chloras lėto tirpimo viskas viename (chloras, algicidas, flokuliantas) MULTI; 5 kg

Daugiafunkcinis chloras lėto tirpimo viskas viename (chloras, algicidas, flokuliantas) „MULTI“ (200 g. tabl.); 5 kg – daugiafunkcinė priemonė vandens priežiūrai: nuolatinei baseino vandens dezinfekcijai, apsaugai nuo dumblių ir vandens žaliavimo, vandens skaidrinimui ir PH balansavimui. Patogus ir efektyvus naudojimas. Minimali baseino vandens priežiūra.

75.00€

Daugiafunkcinis chloras lėto tirpimo 5 in 1 Force 5 (250 g); 5 kg

Daugiafunkcinis chloras lėto tirpimo 5 in 1 „Force5“ (250 g tabl.); 5 kg – 5 produktai viename: nuolatinei baseino vandens dezinfekcijai, kovai su dumbliais, vandens skaidrinimui ir PH balansavimui. Patogus ir efektyvus naudojimas. Minimali baseino vandens priežiūra.

75.00€