Drėgmės surinkėjai (oro sausintuvai)

Aukštos kokybės drėgmės surinkėjai (oro sausintuvai) „AMCOR“ efektyviai sugeria drėgmę patalpose. Besikaupianti drėgmė – viena dažniausiai pasitaikančių problemų įvairiose patalpose. Ypač tai liečia vidaus baseinų, dušo ar kitas patalpas, kuriose kaupiasi drėgmė. „AMCOR“ sausintuvai sumažina oro drėgnumą, kad ant langų ir sienų nesikauptų kondensatas, kuris yra pagrindinė pelėsių atsiradimo priežastis.

Drėkintuvus taip pat galima naudoti reabilitacijos centruose, skalbyklose, kirpyklose, virtuvėje ir kitose patalpose. Sausintuvuose įrengti dulkių filtrai valo orą. Jie skirti sumažinti oro drėgmę, naudojant šilumos siurblio principą. Sausintuvuose yra automatiniai atitirpinimo įrenginiai. „AMCOR“ drėgmės surinkėjai yra lengvai montuojami ir prižiūrimi.

Plačiau apie produktus teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Drėgmės surinkėjas AMCOR D750 Economic

Drėgmės surinkėjas „AMCOR D750 Economic“ – mobilus drėgmės surinkėjas, skirtas baseinų ir kitoms patalpoms su padidinta chloro garų koncentracija. Drėgmės surinkėjas efektyviai šalina drėgmę baseinų, pirčių, rūsių ir kitose patalpose, taip pat valo patalpos orą, šalina nemalonų kvapą, pelėsių, rūdžių, kondensato atsiradimo priežastis. Drėgmės surinkimo našumas Qmax – 16 l / 24 val.

765.00€

Drėgmės surinkėjas AMCOR D750

Drėgmės surinkėjas „AMCOR D750“ – mobilus drėgmės surinkėjas, skirtas baseinų ir kitoms patalpoms su padidinta chloro garų koncentracija. Drėgmės surinkėjas efektyviai šalina drėgmę baseinų, pirčių, rūsių ir kitose patalpose, taip pat valo patalpos orą, šalina nemalonų kvapą, pelėsių, rūdžių, kondensato atsiradimo priežastis. Drėgmės surinkimo našumas Qmax – 30 l / 24 val.

1,133.00€

Drėgmės surinkėjas AMCOR D810

Drėgmės surinkėjas „AMCOR D810“ – mobilus drėgmės surinkėjas, skirtas baseinų ir kitoms patalpoms su padidinta chloro garų koncentracija. Drėgmės surinkėjas efektyviai šalina drėgmę baseinų, pirčių, rūsių ir kitose patalpose, taip pat valo patalpos orą, šalina nemalonų kvapą, pelėsių, rūdžių, kondensato atsiradimo priežastis. Drėgmės surinkimo našumas Qmax – 40 l / 24 val.

1,410.00€

Drėgmės surinkėjas AMCOR D850

Drėgmės surinkėjas „AMCOR D850“ – skirtas baseinų ir kitoms patalpoms su padidinta chloro garų koncentracija. Drėgmės surinkėjas efektyviai šalina drėgmę baseinų, pirčių, rūsių ir kitose patalpose, taip pat valo patalpos orą, šalina nemalonų kvapą, pelėsių, rūdžių, kondensato atsiradimo priežastis. Drėgmės surinkimo našumas Qmax – 60 l / 24 val.

1,710.00€

Drėgmės surinkėjas AMCOR D950

Drėgmės surinkėjas „AMCOR D950“ – skirtas baseinų ir kitoms patalpoms su padidinta chloro garų koncentracija. Drėgmės surinkėjas efektyviai šalina drėgmę baseinų, pirčių, rūsių ir kitose patalpose, taip pat valo patalpos orą, šalina nemalonų kvapą, pelėsių, rūdžių, kondensato atsiradimo priežastis. Drėgmės surinkimo našumas Qmax – 77 l / 24 val.

2,175.00€

Drėgmės surinkėjas AMCOR DSR 12

Drėgmės surinkėjas „AMCOR DSR 12“ – skirtas baseinų ir kitoms patalpoms su padidinta chloro garų koncentracija. Drėgmės surinkėjas efektyviai šalina drėgmę baseinų, pirčių, rūsių ir kitose patalpose, taip pat valo patalpos orą, šalina nemalonų kvapą, pelėsių, rūdžių, kondensato atsiradimo priežastis. Drėgmės surinkimo našumas Qmax – 80 l / 24 val.

2,475.00€

Drėgmės surinkėjas AMCOR DSR 20

Drėgmės surinkėjas „AMCOR DSR 20“ – skirtas baseinų ir kitoms patalpoms su padidinta chloro garų koncentracija. Drėgmės surinkėjas efektyviai šalina drėgmę baseinų, pirčių, rūsių ir kitose patalpose, taip pat valo patalpos orą, šalina nemalonų kvapą, pelėsių, rūdžių, kondensato atsiradimo priežastis. Drėgmės surinkimo našumas Qmax – 120 l / 24 val.

3,180.00€