Priemonė tvenkiniams naikinanti dumblius ET

„ET“ yra novatoriška ir pažangi, turinti žemą pH priemonė, efektyviai naikinanti dumblius tvenkiniuose bei fontanuose ir saugi florai, faunai.

Produktas yra specialiai sukurtas naudojimui ir vandens priežiūrai ežeruose, tvenkiniuose, fontanuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų rezervuaruose ir kitose vandens sistemose. „EarthTec®“ efektyviai naikina dumblius ir bakterijas, valo vandenį tvenkiniuose ir fontanuose, žuvinguose ežeruose ir vandens telkiniuose. Yra saugus žmonėms, žuvims, augalams ir supančiai aplinkai, nekenksmingas gamtai.

Plačiau apie tvenkinių ir fontanų priežiūros priemones bei jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-bei-fontanu-vandens-prieziura-ir-dumbliu-naikinimo-priemones

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis ET; 3785 ml

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis „ET“; 3785 ml – efektyvi priemonė kontrolei bei prevencijai su dumbliais ir žalingomis bakterijomis tvenkiniuose ar fontanuose su žuvimis.

450.00€

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis ET; 946 ml

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis „ET“; 946 ml – efektyvi priemonė kontrolei bei prevencijai su dumbliais ir žalingomis bakterijomis tvenkiniuose ar fontanuose su žuvimis.

250.00€

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis ET; 237ml

Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis „ET“; 237 ml – patikima priemonė dumblių ir žalingų bakterijų naikinimui bei prevencijai tvenkiniuose ir fontanuose su žuvimis.

105.00€