Baseinų robotai ir kitos valymo priemonės

Baseinų robotai ir kitos valymo priemonės

Automatiniai baseino valymo robotai „DOLPHIN“ iš „Maytronics“ gretai ir efektyviai išvalys ir surinks lapus ir kitas šiukšles Jūsų baseine. Patikimi ir galingi robotai bet kokio dydžio baseino valymui, už patrauklią kainą.

Taip pat parduotuvėje rasite: baseinų sienų ir grindų valiklius, paviršių dezinfekantus, antibakterinus valiklius, priemones šalinančios metalus vandenyje ir kitas priemones baseino švarai.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Baseino valymo robotas Dolphin GALAXY

Baseino valymo robotas „Dolphin GALAXY“ – baseino grindų bei sienų valymui iki 40 cm ir filtravimui. Kompaktiškas, lengvai valdomas baseinų valymo robotas sukurtas kurti naujus baseino valymo standartus.

830.00€

Baseino valymo robotas Dolphin SPRING

Baseino valymo robotas „Dolphin SPRING“ – baseino grindų bei sienų valymui iki 40 cm ir filtravimui. Kompaktiškas, lengvai valdomas baseinų valymo robotas sukurtas kurti naujus baseino valymo standartus.

830.00€

Baseino valymo robotas DOLPHIN SUPREME M3/M200

Baseino valymo robotas „DOLPHIN SUPREME M3/M200“ – baseino grindų bei sienų valymui iki 40 cm ir filtravimui. Kompaktiškas, lengvai valdomas baseinų valymo robotas sukurtas kurti naujus baseino valymo standartus.

1,090.00€

Baseino valymo robotas Dolphin W20

Baseino valymo robotas „Dolphin W20“ – automatinis baseinų robotas kruopščiai ir pilnai automatizuotai dirbantis 20 cm gylyje.  Pažangus ir kompaktiškas robotas pritaikytas profesionaliam visų tipų komercinių ir viešų – tiek mažylių, tiek plaukimo ar dekoratyvinių baseinų valymui

2,130.00€

Baseino sienų ir grindų valiklis NetBord Gel; 1 kg

Baseino sienų ir grindų valiklis „NetBord Gel“; 1 kg – vandens linijos nuo riebalų ir kalcio apnašų valymas.

20.00€

Vapsvas ir uodus atbaidanti priemonė Wasp Repellent; 1 l

Vapsvas ir uodus atbaidanti priemonė „Wasp Repellent“; 1 l – efektyviai atbaido vapsvas ir uodus nuo baseino.

16.00€

Koncentruotas vandens putojimo šalintojas Anti Foam; 1 l

Koncentruotas vandens putojimo šalintojas „Anti Foam“; 1 l – absorbuoja nepageidaujamas putas ir šalina putojimą nuo baseino vandens paviršiaus.

22.00€

Koncentruotas universalus paviršių dezinfekantas Ovy Steril; 5 l

Koncentruotas universalus paviršių dezinfekantas „Ovy Steril“; 5 l – universalus paviršių dezinfekantas skirtas valyti grindis, sienas, medžiagas, baseino patalpas, sporto sales ir t.t. Antibakterinis, priešgrybelinis ir anti-virusinis produktas!

35.00€

Koncentruotas metalų vandenyje šalintojas MetalFix; 2 kg

Koncentruotas metalų vandenyje šalintojas „MetalFix“; 2 kg – valo metalų druskas ir jonus iš baseino vandens, neleidžia susidaryti metalų nuosėdoms (vario, geležies, mangano ir t.t.).

45.00€

Antibakterinis koncentruotas paviršių valiklis Ovy Sol 150; 5 l

Antibakterinis koncentruotas paviršių valiklis „Ovy Sol 150“; 5 l – valymo priemonė skirta intensyviam ir periodiniam paviršių valymui: pašalina riebalų ir purvo pėdsakus nuo visų valomų paviršių.

45.00€

Baseino valymo robotas Dolphin E10

Baseino valymo robotas „Dolphin E10“ – lengvas, kompaktiškas, automatinis baseinų robotas sukurtas privačiam naudojimui. Robotas profesionaliai išvalys baseino dugną ir sienas iki 40 cm.

785.00€