www.baseinuchemija.com yra specializuota elektroninė baseinų chemijos ir tvenkinių priežiūros priemonių parduotuvė. Taip pat visus produktus galite užsakyti ir paskambinę tel.: 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PIRKIMO VADOVAS

1. Pasirinkę prekes ir jų kiekį, dėkite į prekių krepšelį.

2. Pasirinkus „Atsiskaitymas“, jeigu perkate 1-mą kartą – susikurkite paskyrą. Jei jau esate mūsų klientas – prisijunkite įvedę savo paskyros vardą ir slaptažodį.

3. Registracijos metu užpildykite duomenis, būtinus vykdyti Jūsų užsakymą.

4. Prekių kainos nurodytos su PVM.

5. Pristatymo (transportavimas) išlaidos į prekės kainą neįskaičiuotos. Pristatymo kaina pridedama prie užsakymo bendros sumos.

6. Atsiskaityti galite internetu, per mokėjimų sistemą „Opay“, kuri nukreips Jus į atsiskaitymo būdus; banko pavedimu į įmonės UAB „Admonita“ atsiskaitomąją sąskaitą LT93 4010 0510 0462 8823 arba grynais pinigais, atvykus atsiimti prekių (prieš tai suderinus telefonu 8 639 33 900) į biurą.

7. Užsakytas prekes ir PVM sąskaitą – faktūrą pristatysime Jums per 1 – 5 darbo dienas.

Kilus bet kokiems klausimams ar norint individualios konsultacijos (kaip įsigyti prekes, kokie baseinų priežiūros priemonių naudojimo būdai, reguliari baseino, tvenkinio, kubilo ar SPA priežiūra, kaip apskaičiuoti dozavimą ar pan.) – visada kreipkitės į mūsų komandą te. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.