Baseinų smėlinių filtrų užpildas Сeolitas (Zeolitas) fr. 1-2,5; 25 kg

Produkto Kodas: CEOECO1-2.5
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 60.00€

Baseinų smėlinių filtrų užpildas Сeolitas (Zeolitas) frakcija: 1-2,5mm; 25 kg – aukštos kokybės ir itin efektyvus smėlinių filtrų užpildas (filtravimo medžiaga).

Vietoje kvarcinio smėlio filtrų užpildymui, pasirinkę ceolitą, Jūs ne tik turėsite švarų ir skaidrų vandenį bet ir sutaupysite – ceolito reikia mažiau nei kvarcinio smėlio, o keisti reikia rečiau !!! Jei kvarcinį smėlį rekomenduojama keisti kas 2 metus, ceolito keitimą rekomenduojama atlikti po 3 metų.

Ceolitas – vienas mineralas, skirtingi filtravimo būdai:

  • Ceolitas absorbuoja toksišką amoniaką ir sunkiuosius metalus.
  • Ceolitas absorbuoja žalingus junginius, kurie formuojasi vandenyje.
  • Ceolitas filtruoja 4 mikronų ir didesnes daleles.
  • Ceolitas neleidžia formuotis baseino vandenyje chloraminams.
  • Ceolitas sumažina akių ir odos sudirgimų riziką.
  • Ceolitas apsaugo nuo dumblių ir samanų formavimosi.
  • Naudojant ceolitą vanduo tampa skaidrus ir biologiškai švarus.
  • Ceolitas pašalina dujas ir blogus kvapus.

Ceolitas suteikia galimybes fiziniam kietųjų dalelių vandenyje filtravimui. Kvarcinio smėlio filtrai gali filtruoti daleles, kurios yra 20 – 40 mikronų dydžio ar didesnės, tuo tarpu ceolitas gali filtruoti 4 mikronų dydžio ir didesnes daleles. Ceolitas stipriai sumažina sistemos praplovimų skaičių ir išlaidas cheminėms medžiagoms.

Ceolito ir kvarcinio smėlio palyginimas

SAVYBĖS CEOLITAS KVARCINIS SMĖLIS
Filtravimas: > 4 mikronai. > 35 mikronai.
Porėtumas: +++++ ++
Paviršiaus plotas: +++++ +++
Amoniako absorbavimas: Taip. Ne.
Sunkiųjų metalų absorbavimas: Taip. Ne.
Blogų kvapų pašalinimas: Taip. Ne.
Tūrio tankis*: ~ 0,8 kg/l. ~ 1,2 kg/l.

* Ceolitas yra ingredientas, kuris yra 15 % lengvesnis nei smėlis. Jūs galite užpildyti filtrą su ≈ 85 kg ceolito, vietoje 100 kg smėlio.

Kvarcinis smėlis yra inertinė medžiaga ir jis chemiškai yra visiškai pasyvus. Ceolitas dėl savo aukštos jonų mainų gebos, pašalina iš vandens amoniaką, kuris atsiranda iš ištirpusio prakaito bei šlapimo (maždaug 100%) bei metalo jonus.

Ceolitas yra kur kas naudingesnis nei kvarcinis smėlis dėl savo į karkasą panašios struktūros ir aukšto porėtumo. Ceolitai – tai hidratuoti aliuminio silikatai, turintys kristalinę formą, kuri suteikia galimybę absorbuoti dujas, kvapus, drėgmę, naftos cheminius produktus, žemo lygio radioaktyvius elementus, amoniaką ir daugybę kitų įvairių tirpalų.Ceolitų struktūra panaši į karkasą ir ji suteikia didesnį vidinį ir išorinį paviršių ant kurio gali vykti jonų apsikeitimai ir cheminės reakcijos. Ceolito poros dengia 50% jo tūrio. Porėta ceolito struktūra padeda surinkti ir išlaikyti surinktas žalingas daleles, kurios gali būti iki 4 mikronų dydžio arba didesnės.

Ceolitas (klinoptilolitas) paprastai turi neigiamą krūvį, todėl jis turi gebėjimą keistis jonais. Šie ceolito aspektai leidžia absorbuoti amoniako jonus (NH4+) ir katijonus, kurie ištirpsta vandenyje. Ceolitas išvalo vandenį atskirdamas tokius sunkiuosius metalus kaip Pb, Cu, Cd, Zn, Co, Cr, Mn ir Fe (beveik 97% kuomet kalbama apie Pb, Cu).

Savo jonų mainų aspekto, ekologiškos struktūros ir žemos kainos dėka, ceolitas (klinoptilolitas) pakeitė įprastinį kvarcinį smėlį kaip baseinų filtravimo sudedamąją medžiagą Europoje, Amerikoje ir Australijoje. Jis kiekvieną dieną yra naudojamas vis dažniau ir plačiau visame pasaulyje.

Naudojant pirmą kartą: norėdami pašalinti ceolito dulkes perplaukite ir praskalaukite ceolitą keletą kartų, prieš naudodami jį pirmą kartą.

Norint atnaujinti: palaikykite ceolitą 6–12 valandų 10% druskingumo vandens tirpale (kiekvienam 10 l vandens ištirpinkite 1 kg NaCl). Po to pakartokite praplovimą ir perskalavimą tris kartus.

Jūros vandens baseinams: galima drąsiai naudoti ceolitą jūros vandens baseinuose, kurių druskos koncentracijos norma yra 0,6% arba mažesnė.

Ceolito keitimas smėlio filtre:

1. Į baseino filtrą įpilti vandens.

2. Dėti reikiamą kiekį ceolito, kol prisipildo 2/3 filtro ir sukomplektuoti filtrą darbui.

3. Palaukti 10 min. (kad viskas nusėstų).

4. Įjungti filtrų praplovimą 10 min.

5. Palaukti 10 min (kol viskas nusės).

6. Įjungti filtrų praplovimą 5 min.

Norėdami užtikrinti efektyvią apsaugą, nepamirškite reguliariai prižiūrėti baseino!

Ceolito frakcija: 1,0-2,5 mm.

Kokybės klasė: valytas.

Pakuotė: 25 kg.

Pagaminta: Slovėnija.

Gamintojas: „ZeoCem“

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai