Natūralus filtro užpildas Ceolitas (Zeolitas) – vienas mineralas, skirtingi panaudojimo būdai

Natūralus filtro užpildas Ceolitas (Zeolitas) – vienas mineralas, filtruojantis trimis skirtingais būdais. Ceolitas absorbuoja toksišką amoniaką ir sunkiuosius metalus, pašalina dujas bei blogus kvapus.

Ceolitas absorbuoja žalingus junginius, kurie formuojasi vandenyje. Ceolitas filtruoja 4 mikronų ir didesnes daleles ir neleidžia formuotis baseino vandenyje chloraminams. Ceolito naudojimas sumažina akių ir odos sudirgimų riziką. Be to jis apsaugo nuo dumblių ir samanų formavimosi. Naudojant šį filtrų užpildą baseino vanduo tampa skaidrus ir biologiškai švarus. Ceolitas yra natūralus mineralas, pasižymintis išskirtinėmis fizinėmis savybėmis, kurios susidarė dėl šio mineralo ypatingos kristalinės struktūros.

Įsigyti įvairių frakcijų ceolitą galite čia: https://www.baseinuchemija.com/smelio-filtru-uzpildas-ceolitas-zeolitas

Granuliuotas natūralus ceolitas

Natūralus granuliuotas ceolitas – tai sutrinta apdorota uoliena, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra nuosėdinės kilmės klinoptilolitas – kristaliniai hidratuoti šarminiai metalai ir šarminiai dirvos metalai aliuminio silikatai.

Smėlinių filtrų užpildas – ceolitas Zeolite Eco 

Vietoje kvarcinio smėlio filtrų užpildymui, pasirinkę ceolitą, Jūs ne tik turėsite švarų ir skaidrų vandenį bet ir sutaupysite – ceolito reikia mažiau nei kvarcinio smėlio, o keisti reikia rečiau !!!

Ceolitas - vejos įrengimo drenažinė sistema

Ceolito panaudojimas sodininkystėje ir apželdinime yra gana platus. Ceolitas yra 100% natūrali medžiaga su puikiomis savybėmis, plačiai naudojama substratų ar dirvos kondicionierių gamyboje.

Ekologiškas natūralus mineralas – ceolitas


Vandens valyme ir priežiūroje ceolito panaudojimas yra labai platus. Ceolito naudojimo tikslas yra padidinti vandens valymo proceso biologinį aktyvumą, pagerinti dumblo nuosėdų charakteristikas ir prižiūrimo nuotekų vandens kokybę.

Nuotekų, geriamojo vandens, baseinų ir tvenkinių valymas ceolito pagalba

Vandens priežiūroje ceolito, dar kitaip vadinamu zeolitu, panaudojimas yra labai platus. Ceolitas yra naudojamas baseinų, tvenkinių, akvariumų, nuotekų ir geriamojo vandens valymui ir kokybės gerinimui.

Ceolitas – universalus natūralus mineralas

Ceolitas yra natūralus mineralas, pasižymintis išskirtinėmis fizinėmis savybėmis, kurios susidarė dėl šio mineralo ypatingos kristalinės struktūros. 

Amoniakas tvenkiniuose ir kt. akvakultūroje

Ceolitas yra naudojamas kaip filtravimo priemonė, naudojant natūralų ceolito mineralą. Jis surenka teršalus, apsaugo nuo dumblo formavimosi, surenka amoniaką iš žuvų ekskrecijos.

Baseino vandens filtravimas natūralaus mineralo ceolito – klinoptilolito pagalba

Ceolitas (klinoptilolitas) pakeitė įprastinį smėlį kaip baseinų filtravimo sudedamąją medžiagą Europoje, Amerikoje ir Australijoje. Jis kiekvieną dieną yra naudojamas vis dažniau ir plačiau visame pasaulyje.

Filtro užpildas ceolitas

Natūralus filtro užpildas ceolitas (zeolitas) „Zeolite Eco“– tai aukštos kokybės ir geriausio efektyvumo smėlinių filtrų užpildas (filtravimo medžiaga). Aptarkime ceolito privalumus prieš kvarcinį smėlį.

Ceolito panaudojimas žemės ūkyje

Ceolitas ir jo veiklioji medžiaga, klinoptilolitas, yra universalus natūralus mineralas, plačiai naudojamas įvairioms žemės ūkio reikmėms. „ZeoFeed“ – tai itin naudingas pašarų priedas gyvūnų veisimui. Šis produktas pirmiausiai veikia kaip technologinė medžiaga. Pavyzdžiui: veikia kaip vandens reguliatorius, amoniako rišiklis, birumą skatinanti medžiaga, sunkiųjų metalų ir mikotoksinų rišiklis ir t.t.

Smėlinių filtrų užpildas ceolitas

Pristatome aukštos kokybės ir geriausio efektyvumo smėlinių filtrų užpildą (filtravimo medžiagą) – ceolitą „Zeolite Eco“, absorbuojantį beveik 95 % amoniakо, kuris patenka į vandenį per prakaitą, kūno riebalus ir šlapimą.

Sandėliuojamų grūdų apsauga

Ceolitas ir jo veiklioji medžiaga, klinoptilolitas, yra naudojamas įvairioms žemės ūkio reikmėms, tarp jų ir sandėliuojamų grūdų apsaugai. Išskirtinės ceolito savybės suteikia puikias vandens absorbavimo galimybes, todėl „ZeoCorn“ yra plačiai naudojamas grūdų konservavimui ir saugojimui Europoje.