Baseino sienų ir grindų valiklis NetBord Gel; 1 kg

Produkto Kodas: NetBordGel1
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 20.00€

Baseino sienų ir grindų valiklis „NetBord Gel“; 1 kg – vandens linijos nuo riebalų ir kalcio apnašų valymas.

Baseino sienų ir grindų valiklis „NetBord Gel“ efektyviai nuvalo vandens liniją baseine, susidariusią nuo riebalų ir kalcio apnašų. Dviguba – kalcio apnašų valymo ir tirpinimo funkcija. Valiklis yra tinkama visų tipų baseino dangoms: plytelių, PVC, poliesterio, ir t.t. Patobulinta gelio formulė, dar patogesniam ir efektyvesniam naudojimui.

Produkto savybės: produktas be chloro; organinių teršalų valymas; riebalų ir kalcio apnašų šalinimas.

Produkto naudojimas:

Naudokite valiklį „NetBord Gel“ tiesiogiai ant sudrėkintų baseino sienų. Užtepkite valiklį ir leiskite jam veikti nuo 5 iki 10 minučių. Kempine nuvalykite ištirpusį purvą ir apnašas. Nuplaukite baseino sienas dideliu kiekiu vandens (jokio pavojaus). Aliuminio, chromo, nerūdijančio plieno ir emalio paviršius: užtepti valiklį ir patrinti su kempine bei nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. 

„NetBord Gel“ valiklis yra labai stiprus: visada patikrinkite ant bandomo paviršiaus valiklio suderinamumą, visų pirma prieš tepant ant sintetinių medžiagų. Sintetinės kempinės ir šepečiai su sintetiniais šeriais bus pažeisti rūgšties. Naudokite kempines ar šepečius pagamintus iš natūralaus pluošto. Tinkamai išplaukite valymo įrankius po panaudojimo.

Pakuotė: 1 kg.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai