Flokuliantas (koaguliantas) vandens skaidrinimui (granulės vandens skaidrinimui); 1 kg

Flokuliantas (koaguliantas) vandens skaidrinimui (granulės vandens skaidrinimui); 1 kg – efektyvus vandens skaidrinimas ir nešvarumų šalinimas. Flokulianto granulės pagerina smėlio filtrų veikimą, efektyviai surenka mikrodaleles kartu į suspensiją.

Flokulianto granulės greitai tirpsta. Produktas yra be chloro. Tai – efektyvus vandens skaidrintojas (koaguliantas), tinkamas visoms smėlio filtravimo sistemoms. Produktas suderinamas su visais baseinų vandens dezinfekcijos tipais. Flokuliantas veikia efektyviausiai, kuomet PH yra 6.9 – 7.8.

Produkto naudojimas: Jei baseino vanduo yra stipriai drumstas arba buvo atliktas oksidavimas – „šoko“ tipo chloravimas, įberkite 200 g flokulianto granulių 10 m3 vandens. Tikrinkite ir sureguliuokite pH lygį iki 7.0 – 7.4. Jei pH yra per aukštas, tuomet geriausiai yra naudoti skystą flokuliantą, kuris yra kur kas efektyvesnis, kuomet vandens pH yra tarp 6.9 ir pH 7.6. Sustabdykite filtravimą, ištirpinkite flokulianto granules šilto vandens kibire ir tolygiai paskirstykite gautą mišinį baseino vandens paviršiuje. Palikite per naktį, kad susiformuotų pilkos sluoksniuotos nuosėdos, kurios nusės baseino dugne. Pašalinkite visus nešvarumus, kurie lieka ant baseino dugno su vakuuminiu šepečiu į kanalizaciją, kad šie nepatektų į filtrą. Tuomet vėl įjunkite baseino filtravimą.

Dozavimas: 200 gr / 10 m3 vandens.

Pakuotė: 1 kg.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai