Probiotikai Akvariumams – mikrobiologinis produktas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui

Probiotikai Akvariumams“ – mikrobiologinis preparatas, kuriame yra efektyvių naudingųjų mikroorganizmų (probiotikų), fermentuotų žolelių ir fitofermentų, gerinančių akvariumo vandens mikrobiologinę kokybę ir žuvų sveikatą. Produktas gaminamas natūralios fermentacijos būdu ir jame  nėra chemiškai sintezuotų ar genetiškai modifikuotų medžiagų (non-GMO). Jis  yra biologiškai skaidus ir visiškai saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams.

„Probiotikai Akvariumams“ produkto privalumai:

  • „Probiotikai Akvariumams“ riboja ligų sukėlėjų ir žuvų ligų plitimą. Moksliniai tyrimai Jelgavos (Latvija) žemės ūkio universitete parodė, kad Probio Aquarium sumažina šių patogenų plitimą: Aeromonas hydrophila, E.coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Enterococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica.
  • „Probiotikai Akvariumams“ teigiamai veikia žuvų virškinimo sistemos morfologiją ir imunitetą. Klaipėdos universitete atlikti tyrimai patvirtina teigiamą ProbioAquarium naudojimo poveikį  žuvų morfologiniams parametrams, tokiems kaip žarnyno skersmuo, gaureliai ir kriptos gylio ilgis, dėl ko pagerėja pašarų įsisavinimas ir augimo greitis.
  • „Probiotikai Akvariumams“ pašalina taršos priežastis, t.y. slopina amoniako ir vandenilio sulfido susidarymą dėl pūvančio nesunaudoto maisto ir žuvų ekskrementų. Panaikina plūduriuojančią organinę taršą ir bakterinės kilmės dumblius.
  • „Probiotikai Akvariumams“ pagamintas natūralios fermentacijos būdu, o sudėtis praturtina žuvų sveikatą ir vandens kokybę. Produkto sudėtį sudaro: Laktobakterijos ir mielių kultūros, cukranendrių melasa, natūralūs mineralai, jūros druska, žolelių ekstraktai, struktūrizuotas vanduo.

Daugiau informacijos apie „Probiotikai Tvenkiniams“ produktą: tel.+370 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.