Termo medienos ir kompozito gaminiai, tvirtinimo elementai

Termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiai ir tvirtinimo elementai: termo medienos terasos lentos, termo medienos dailylentės, WPC kompozito terasos, terasų tvirtinimo elementai.

Terasa iš medžio plastiko kompozito (WPC)

Medžio plastiko kompozito terasa „LunaComp WPC“ (Wood Plastic Composite) yra naujas, inovatyvus ir ilgaamžis medienos ir plastiko kompozito produktas.

Fasado tvirtinimo elementai

Fasado dailylenčių montavimui ir tvirtinimui siūlome aukštos kokybės „SIHGA“ fasado tvirtinimus, įsigręžiančius savisriegius sraigtus, ankerius ir karkaso inkarus.

Sodo baldai iš ekologiškos termo medienos

Pristatome sodo baldus iš ekologiško termiškai apdoroto medienos masyvo, pritaikytus naudojimui lauke ar drėgnose vidaus patalpose, tokiose kaip sauna, priešpirtis ar baseino patalpa.

Terasos lentos – tvirtai ir ilgaamžei terasai

„Silvadec WPC“  terasinės lentos iš medžio plastiko kompozito (WPC) yra ne tik praktiškos ir madingos, bet ekologiškos ir ilgaamžės. „Silvadec WPC“ lentos – inovatyvus ir pirkėjų visame pasaulyje įvertintas medienos ir plastiko mišinio produktas.

Lauko dailylentės iš termo medienos ilgaamžiam ir gražiam fasadui

Lauko dailylentes iš termo medienos renkasi tie, kurie nori turėti aukščiausios kokybės, ilgaamžią ir gražią namo fasado apdailą, iš natūralios ir ekologiškos medienos.

Terasos tvirtinimo elementai

Terasų montavimui ir tvirtinimui siūlome „SIHGA“ reguliuojamo aukščio terasos atramas, terasos lages iš aliuminio, reguliuojamo aukščio atramos intarpus, nerūdijančio plieno terasos lentų tvirtinimus, medžio kompozito terasos tirtinimus, terasos medsraigčius,  savisriegius maumedžio sraigtus ir kt. tvirtinimo elementus.

Terasa iš termo medienos

Pristatome unikalias, patvarias ir ilgaamžes terasines lentas iš termo medienos, pagamintas Suomijoje. „Lunadeck™ Thermo-D“ – tai aukščiausios kokybės ir fizinių savybių terasinės lentos už maumedžio kainą.