Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui – natūralus būdas išvalyti vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos; 1l.

„Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ – natūralus būdas išvalyti vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos. „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ yra visiškai natūralus būdas sumažinti susidarančio dumblo kiekį net 3 kartus, o nemalonius kvapus sumažinti net 96%

Nuotekų valymas ir dumblo tvarkymas naudojant produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“

„Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ išvalo vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos. Produktas  „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ gaminamas natūralaus fermentavimo būdu, panaudojant naudingus probiotinius mikroorganizmus, skatinant natūraliai susiformuojančių naudingųjų mikrobų augimą. Jo gamyboje nenaudojamos jokios susintetintos ar genetiškai modifikuotos medžiagos (non-GMO).

„Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ yra gyvas probiotinis produktas, kurio sudėtyje esantys anaerobiniai probiotiniai mikroorganizmai turi stiprias antioksidacines, antientropines ir intoksikaciją šalinančias savybes. Šis produktas sukuria mikrobiologinę aplinką, nepalankią patogeninių mikrooganizmų vystymuisi, efektyviai ir greitai naikina organinę taršą, neleidžia susidaryti nemaloniems kvapams.

Produkto naudojimo efektas yra ilgalaikis, nes probiotiniai mikroorganizmai apsigyvena ir dauginasi vamzdynuose bei valymo įrenginiuose ir veikia tol, kol ten su nuotekomis patenkantys patogeniniai mikroorganizmai nepradeda dominuoti arba kol agresyvūs antibakteriniai valikliai jų nesunaikina. Individualių namų savininkai, kurie nenaudoja biocidinių chemikalų savo buityje, gali panaudoti susidarantį higienizuotą dumblą želdiniams patręšti, nes tame dumble nebelieka patogenų ir yra daug augalams naudingų maistinių bei humusą formuojančių medžiagų.

Probiotikams gaminti naudojama technologija yra unikali tuo, kad produktai ilgai išlieka nepakitę originalioje pakuotėje, skirtingai nuo daugelio kitų gamintojų panašios produkcijos. Veiksmingiausias probiotinių mikroorganizmų balansas ir maksimali koncentracija (iki 107) pasiekiama unikalios patentuotos technologijos dėka.

Produkto „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ nauda:

  • Produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ galima nudoti nuotekų ir vandens valymui, dumblo mažinimui bet kuriame vandens telkinyje.
  •  „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“  yra ekologiškas ir draugiškas aplinkai produktas.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ iki 3 kartų sumažina susidarančio (perteklinio) dumblo kiekį.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“yra 100% natūralus ir visiškai saugus gyvūnams, augalams ir žmonėms.
  •  „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“  yra ekologiškas ir draugiškas aplinkai produktas.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ iki 96% sumažina nemalonius kvapus.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ stabdo patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi.
  • Naudojant produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ dumblo tvarkymui nereikia pastovaus aeravimo.
  • Prroduktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ galima naudoti bet kuriame nuotekų surinkimo ir apdorojimo etape.

Produkto„Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ naudojimo rekomendacijos:

Nuotekų valymui (intensyvinimui), higienizacijai ir nemalonių kvapų mažinimui; Mėsos ir pieno pramonės, žemės ūkio ir kitoms didelės koncentracijos nuotekoms valyti anaerobinėmis sąlygomis – naudoti 100 ml produkto  į 10 000 l nuotekų;

Individualių namų nuotekų valymo įrenginių, kurių darbinis tūris iki 10 000 litrų, paleidimui arba darbo pagerinimui – 1 litrą produkto supilti iš vakaro į visas namų kriaukles, trapus, unitazus ir palikti nakčiai. Kitą dieną nuplauti, kad produkto patektų į valymo įrenginį ir pradėtų dirbti. Rekomenduojama naudoti 2 kartus per metus.

Saugojimas:

Laikyti +5 – +50 laipsnių temperatūroje, vengti tiesioginių saulės spindulių, praskiedus sunaudoti per 2-3 dienas, likutį laikyti gerai uždarytoje taroje. Dėl natūralių fermentacijos procesų produkte gali atsirasti nuosėdos, tačiau tai neturi įtakos produkto kokybei ir efektyvumui.

Kiekis: 1l

Daugiau informacijos apie produktą: tel. +370 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Dėmesio: prekės išvaizda arba pakuotė (tara) pavaizduota nuotraukoje gali neatitikti realios prekės išvaizdos arba pakuotės dydžio.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai