Probiotikai Žuvininkystei – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui ; 1 l

„Probiotikai Žuvininkystei“ – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui ; 1 l. „Probiotikai Žuvininkystei“ – mikrobiologinis preparatas, kuriame yra efektyvių naudingųjų mikroorganizmų (probiotikų), fermentuotų žolelių ir fitofermentų, gerinančių žuvų sveikatą ir vandens mikrobiologinę kokybę. „Probiotikai Žuvininkystei“ yra gaminami natūralios fermentacijos būdu ir jame  nėra chemiškai sintezuotų ar genetiškai modifikuotų medžiagų (non-GMO). Produktas yra biologiškai skaidus ir visiškai saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams.

Dėl didelės žuvies produktų paklausos gamtos ištekliai senka, todėl didelis dėmesys sutelkiamas į žuvininkystės – akvakultūros sektorių. Tačiau intensyvinant žuvies auginimą atsiranda tam tikrų problemų, tokių kaip susilpnėjusi  žuvų imuninė sistema, ligos bei antibiotikų vartojimas (kas didina patogeninių mikroorganizmų atsparumą). Ir tai yra vis didėjanti problema pasauliniu mastu. 

„Probiotikai Žuvininkystei“ – draugiškas žmogui ir aplinkai produktas, ne tik efektyviai sprendžiantis įvairias akvakultūros sektoriaus problemas, bet ir gerinantis akvakultūrų auginimo uždarose sistemose aplinkos sąlygas:

 • Apsaugo žuvis nuo ligų ir parazitų.
 • Mažina amoniako kiekį vandenyje.
 • Mažina vandens drumstumą.
 • Mažina toksinų kiekį vandenyje.
 • Padeda sukurti teigimas aplinkos sąlygas žuvims.
 • Padeda užtikrinti reikiamą deguonies kiekį vandenyje.
 • Didina žuvų derlių iki 2 kartų.
 • Mažina dumblo kiekį vandenyje.

„Probiotikai Žuvininkystei“ produkto nauda

 • „Probiotikai Žuvininkystei“ riboja ligų sukelėjų ir žuvų ligų plitimą. Moksliniai tyrimai Jelgavos (Latvija) žemės ūkio universitete parodė, kad produktas „Probiotikai žuvininkystei“ sumažina šių patogenų plitimą: Aeromonas hydrophila, E.coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Enterococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica ir kt.
 • „Probiotikai Žuvininkystei“ sukuria palankias maitinimosi sąlygas žuvų svoriui didinti. Klaipėdos universitete atlikti tyrimai rodo reikšmingą probiotikų naudojimo poveikį sterkų (Sander lucioperca) ir paprastųjų karpių (Cyprinus carpio) ilgiui, masei ir bendroms sąlygoms tiek recirkuliacinėje akvakultūros sistemoje, tiek tvenkinių sistemoje. Vartojant probiotikų pagrindu pagamintus produktus, žuvys buvo ilgesnės (iki 6,4 proc.), o masė didesnė (iki 18,6 proc.), palyginti su kontroline grupe, auginta be probiotikų.
 • „Probiotikai Žuvininkystei“ teigiamai veikia žuvų virškinimo sistemos morfologiją. Klaipėdos universitete atlikti tyrimai patvirtina teigiamą „Probiotikai žuvininkystei“ produkto naudojimo poveikį  žuvų morfologiniams parametrams, tokiems kaip žarnyno skersmuo, gaureliai ir kriptos gylio ilgis, dėl ko pagerėja pašarų įsisavinimas ir augimo greitis.
 • „Probiotikai žuvininkystei“ pašalina taršos priežastis, t.y. slopina amoniako ir vandenilio sulfido susidarymą (ypatingai prie šėryklų).

„Probiotikai Žuvininkystei“ produkto naudojimo rekomendacijos

Rekomenduojama naudoti santykiu: 1 litras „Probiotikai Žuvininkystei“ produkto į 100 – 1000 m3 (1:100 m3 – 1000 m3) priklausomai nuo esamų sąlygų. Naudojamas tiek atvirame vandens telkinyje, tiek uždarose sistemose. Naudojimas efektyviausias, kai vandens temperatūra aukštesnė nei +10°C.

„Probiotikai Žuvininkystei“ naudojimas su pašarais. Prieš naudojimą produktą praskieskite vandeniu santykiu 1:50-100. Užpurkškite skiedinį ant pašaro ir išmaišykite.

Karpiams naudokite 1,0-1,5 ml produkto 1 kg pašaro. 
Eršketinėms žuvims naudoti 1,5-3,0 ml produkto 1 kg pašaro. 

„Probiotikai Žuvininkystei“ naudojimas vandens tvenkinyje. Naudokite 5–15 ml produkto 1 m3 vandens. Didesnę koncentraciją naudoti, kai vanduo labai užterštas dumbliais, amoniaku, puvimo medžiagomis. Išmaišykite produktą visame vandens telkinyje.

„Probiotikai Žuvininkystei“ naudojimas vandens tvenkinių trąšoms. 1 tonai organinių trąšų naudoti 100 – 150 ml produkto. Tręšimo medžiagą prieš naudojimą 2 mėnesius laikykite anaerobinėse sąlygose (3 mėnesius geriausiems rezultatams). Prieš naudojimą produktą praskieskite vandeniu santykiu 1:100. Užpurkškite skiedinio ant tręšiamos medžiagos ir išmaišykite.

„Probiotikai Žuvininkystei“ naudojimas mailiaus apdorojimui. Naudokite 60 – 100 ml produkto 1 m3 vandens. Mailių laikykite apdorotame vandenyje nuo 30 minučių iki 2 valandų. Prieš įleisdami mailių į vandenį, išmaišykite produktą visame vandens rezervuare.

„Probiotikai Žuvininkystei“ produkto sudėtis: Laktobakterijos ir mielių kultūros, cukranendrių melasa, natūralūs mineralai, jūros druska, žolelių ir vaistažolių ekstraktai, struktūrizuotas vanduo.

Saugojimas. Laikyti nuo +5°C iki +50°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Natūralios fermentacijos metu susidarę likučiai neturi įtakos preparato veiksmingumui ir kokybei .

Kiekis: 1 l.

Daugiau informacijos apie produktą: tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Dėmesio: prekės išvaizda arba pakuotė (tara) pavaizduota nuotraukoje gali neatitikti realios prekės išvaizdos arba pakuotės dydžio.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai