Sodo baldai iš ekologiškos termo medienos

Pristatome sodo baldus iš ekologiško termiškai apdoroto medienos masyvo, pritaikytus naudojimui lauke ar drėgnose vidaus patalpose, tokiose kaip sauna, priešpirtis ar baseino patalpa.

Minimalus termo medienos tarnavimo laikas yra 30 metų

„PROWOOD garden furniture“ sodo baldai yra pagaminti iš ekologiško, termiškai apdoroto suomiškos medienos masyvo. Termiškas medienos apdorojimas karščiu (+185 iki +215º C temperatūroje) leidžia pakeisti medienos savybes.

Taip medienos savybės yra pagerinamos, nes pasiekiamas medienos formos stabilumas, šilumos izoliacija bei atsparumas puvimui. Termiškai apdoroto mediena yra ekologiškas ir ilgaamžis produktas. Dėka šių savybių, baldai pagaminti iš termo medienos yra itin ilgaamžiai, stabilūs ir  sąlygoms.

Baldų naudojimo vietos

Terasos, lauko kavinės, pavėsinės, pergolijos, balkonai, lauko baseinai, drėgnos vidaus patalpos: tipo baseinai, saunos, priešpirčiai, SPA centrai ir t.t.

Sodo baldai iš termo medienos

Sodo baldai iš termo medienos

 

Daugiau informacijos apie produktus: Tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.