Oksidatorius vandens šokui PristinePower®; 453 g

Produkto Kodas: PRSTINEPOWER453
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 80.00€

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristinePower®“; 2268 g – natūralus vandens oksidavimas, „šokas“, skaidrinimas. Analogiškas produktas – „Ocedis“ aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“.

„PristinePower®“ yra vandens oksidatorius be chloro. „PristinePower®“ naudojamas organinių teršalų, kurie lemia drumzliną vandenį, oksidavimui.

„PristinePower®“ greitai tirpsta ir pašalina iš vandens kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstumą bei pilkumą.

„PristinePower®“ produkto savybės: oksidatorius (šokas), produktas be chloro,  organinių teršalų valymas, kvapų šalinimas.

Naudojimas:

Oksidavimas baseinams rekomenduojamas kas savaitę arba kas dvi. Spa baseinuose ir kaitinimosi kubiluose rekomenduojame įpilti dozę „PristinePower®“ po kiekvieno pasimaudymo. Kitaip nei chloras oksidatorius yra saugus besimaudantiesiems, po 15 minučių jie jau gali lipti į baseiną, Spa ar kubilą! „PristinePower®“ produktas yra be chloro, todėl jo nereikėtų laikyti dezinfekavimo priemone.

Baseino vandens priežiūra:

Dozavimas:

Esant nedideliam besimaudančiųjų kiekiui: 120 g / 10 m3 vandens kas 2 savaites.

Esant dideliam besimaudančiųjų kiekiui: 120 g / 10 m3 vandens kas 1 savaitę.

Kubilo, masažinės vonios ar Spa baseino vandens priežiūra:

Dozavimas: 5 g / 100 l vandens. Po kiekvieno Spa arba kaitinimosi kubilo panaudojimo, arba kas savaitę, 100 litrų vandens naudokite 1 arbatinį šaukštelį „PristinePower®“ produkto.

Pakuotė: 5 lb / 2268 g.

Pagaminta: JAV.

Gamintojas: „PristineBlue“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai