Kalcio ir metalų šalintojas vandenyje PristineCheck®; 237 ml

Produkto Kodas: PRISTINECHECK237
Sandelyje: nėra
Svoris: 1.00kg

Kaina: 25.00€

Kalcio ir metalų šalintojas „PristineCheck®“; 237 ml – vandens paruošimui, kalcio ir metalų šalinimui vandenyje.

„PristineCheck®“ yra unikali formulė skirta paruošti baseino vandenį, pasižymintį aukštu kalcio arba metalo turiniu, „PristineBlue®“ produkto naudojimui.

„PristineCheck®“ yra sudėtinė „PristineBlue®“ produkto sistemos dalis, kurios pagalba pašalinami visi metalai, išskyrus biologiškai aktyvus Cu++. „PristineCheck®“ neleidžia susidaryti sąlygoms, kurios gali sukelti problemas susijusias su įrangos korozija, žvynelių (mineralinių nuosėdų) susidarymu, filtrų užsikimšimu ir baseino sienelių dėmėmis.

Produkto savybės: natūralus, ekologiškas produktas be chloro, metalų šalinimas, kalcio šalinimas.

Naudojimas: reikalingą produkto dozę pilkite virš vandens paviršiaus aplink baseino kraštą. Prieš pilant į vandenį „PristineBlue®“ po „PristineCheck®“ produkto panaudojimo geriausiai yra palaukti 12 valandų. Spa baseinuose ir kaitinimosi kubiluose jis turėtų būti naudojamas kiekvieną kartą iš naujo pripildžius šviežio vandens. Jeigu vandens šaltinyje yra didžiulis kiekis kalcio, mes rekomenduojame naudoti „PristineCheck®“, kas kart kai tik jūs papildote šviežio vandens savo baseiną, SPA baseiną ar kubilą.

Dozavimas: 160 ml / 10 m3 vandens.

Pakuotė: 237 ml.

Pagaminta: JAV.

Gamintojas: „PristineBlue“.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai