Tvenkinių priemonė naikinanti dumblius Algicidas/Baktericidas EarthTec®

Tvenkinių priemonė naikinanti dumblius Algicidas/Baktericidas EarthTec®

Algicidas baktericidas „EarthTec®“ efektyviai naikina dumblius tvenkiniuose ir yra saugus žmonėms, žuvims, augalams ir supančiai aplinkai, nekenksmingas gamtai.

„EarthTec®“ yra pažangus, turintis žemą pH, algicidas ir baktericidas, sukurtas naudojimui ežeruose, tvenkiniuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose ir kitose vandens sistemose.

Aktyvus „EarthTec®“ ingredientas yra biologiškai aktyvi vario jonų (Cu++) forma. „EarthTec®“ turi unikalų hidrotropą, kuris padeda sudaryti didesnę šių jonų koncentraciją, keičiantis vandens sąlygoms. „EarthTec®“ yra sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas. „EarthTec®“ yra registruotas JAV Aplinkos Apsaugos Agentūros kaip algicidas ir baktericidas, skirtas ežerų, tvenkinių, vandens rezervuarų, kanalų, baseinų ir kitų vandens sistemų priežiūrai.

Plačiau apie tvenkinių ir fontanų priežiūros priemones bei jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-bei-fontanu-vandens-prieziura-ir-dumbliu-naikinimo-priemones

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Algicidas/Baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose EarthTec; 3785 ml

Algicidas/Baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose „EarthTec®“; 3785 ml – ekologiška priemonė dumblių ir žalingų bakterijų naikinimui bei prevencijai tvenkiniuose ir fontanuose su žuvimis.

195.00€

Algicidas/Baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose EarthTec; 946 ml

Algicidas/Baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose „EarthTec®“; 946 ml – ekologiška priemonė dumblių ir žalingų bakterijų naikinimui bei prevencijai tvenkiniuose ir fontanuose su žuvimis.

95.00€