Filtravimo blokas tvenkiniams SHOTT Powerbead 400 PRO

Produkto Kodas: SHOTT Powerbead 400 PRO
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 3,258.00€

Filtravimo blokas tvenkiniams „SHOTT Powerbead 400 PRO“ – labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo filtravimo sistema tvenkiniams. „SHOTT Powerbead® 400 PRO“, pagaminta iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. Tai inovacinė filtravimo sistema tvenkinių vandens filtravimui ir biologiniam valymui.

Filtravimo blokas tvenkiniams „SHOTT Powerbead 400 PRO“ yra skirtas naudoti tvenkiniuose, žuvinguose Koi karpių tvenkiniuose, dideliuose eko baseinuose, dekoratyviniuose tvenkiniuose su žuvimis ir fontanuose.

Filtravimo sistemos „SHOTT PB400 PRO“ veikimo principas:

Tai nauja, kelių pakopų filtravimo sistema, kuri prisideda prie „SHOTT PB“ filtrų linijos patikimumo ir efektyvumo. Ši sistema sujungia keletą naujų produktų, kurie užtikrina visapusę tvenkinių, kuriuose gyvena iki 100 kg žuvų, vandens priežiūrą, filtravimą ir biologinį valymą.

Galinga „Powerbead“ filtro versija „PB400“ buvo sukurta ir jos veikimas buvo maksimizuotas, suderinant ir apjungiant „PB400“ privalumus kartu su „SHOTT Pball85“ mechaniniu grubaus valymo filtru, „SHOTT UVC CC“ 36W sterilizatorium bei „Venturi“ oksigenatoriumi.

Norint užtikrinti puikų biologinį tvenkinio vandens stabilumą, iš tiesų reikia suderinti gerą mechaninį filtravimą (kuris gali pašalinti dumblius ir nuosėdas), teisingą vandens prisotinimą deguonimi, kuris užtikrina, jog biologinis filtras veiks efektyviausiai ir galiausiai, per paskutinį sistemos žingsnį turi būti atliekama vandens sterilizacija, pasitelkiant UVC sterilizatorių.

Ši sistema buvo išnagrinėta ir ištestuota bendradarbiaujant su Padova universitetu (Italija) ir ji buvo suprojektuota taip, kad iš vandens pašalintų amoniaką ir nitritus, skaidant šias medžiagas tol, kol jos tampa nitratais. Galiausiai iš tvenkinio vandens gali būti lengvai pašalinami nitratai, pasitelkiant vandens augalus (fitovalymas).

Detalus „SHOTT PB400 PRO“ sistemos aprašymas:

1. „SHOTT PP10000“ SIURBLYS

Sistemos siurblys yra asinchroninis, 220V/50Hz, 945W galingumo, kuris gali išvystyti maksimalų 15 m³/h srauto debitą ir maksimalų H 14 m spaudimą. Šio tipo siurblys, iš vienos pusės gali užtikrinti tinkamą darbinį spaudimą Venturi oksigenatoriui ir iš kitos pusės tinkamą sistemos funkcionavimą tiek filtravimo, tiek atgalinio išplovimo fazėse.

2. „POWERBALL 85“ GRUBAUS VALYMO FILTRAS

Dumblių ir nuosėdų sankaupos biologiniuose filtruose tampa filtro veikimo efektyvumo sumažėjimo priežastimi. Taip atsitinka dėl to, jog nuosėdos paskleidžia blogąsias bakterijas ir jos susimaišo su gerosiomis bakterijomis (gerosios bakterijos atlieka biologinį filtravimą pačiame filtre). Tai tampa ta priežastimi, kodėl, norint maksimizuoti biologinio filtro veikimą, privaloma pasitelkti gerą grubaus valymo filtrą prieš biologinį filtrą.

„SHOTT Powerball 85“ yra teisingai pasirinktas produktas, kadangi jis apjungia  geriausius grubaus valymo filtro privalumus ir efektyvumą. Turi paprastą priežiūrą ir atlaiko pasipriešinimą spaudimui iki daugiau nei 1 bar.

3. „VENTURI“ OKSIGENATORIUS

Biologinių filtrų veikimas yra stipriai susijęs su deguonies kiekiu, esančiu vandenyje, kuris patenka į filtrą. Norint pagerinti bakterijų veikimo efektyvumą, maksimizuojant filtro veikimą, svarbu užtikrinti tinkamą vandens prisotinimą deguonimi. Šis prisotinimo deguonimi lygis yra užtikrinamas naudojant „Venturi“ oksigenatorių, kuris yra įmontuotas į mūsų sistemą, prieš biologinį filtrą.

4. „POWERBEAD 400 PRO“ BIOLOGINIS FILTRAS

Biologinio filtro funkcija yra atlikti amoniako ir nitritų, (abi šios medžiagos yra toksiškos žuvims, gyvenančioms tvenkinyje) suardymą iki nitratų formos, kuri gali būti paprastai pašalinama iš vandens pasitelkus vandens augalus.

„Powerbead 400 PRO“ filtrai, savo didelio filtro tūrio dėka, gali užtikrinti efektyvų tvenkinių vandens biologinį valymą. Ši nauja „SHOTT Powerbeadi“ filtro versija, kuri išlaiko tuos pačius bendrus „Powerbead 200“ privalumus, gali užtikrinti dvigubą filtravimo pajėgumą.

5. „UVC CCi“ 36W STERILIZATORIUS

Norint užtikrinti puikų biologinį stabilumą tvenkinyje, reikia atlikti paskutinį, tačiau labai svarbų žingsnį: vandens sterilizavimą.

Norint sunaikinti blogąsias bakterijas, esančias vandenyje, bei sustabdyti žaliųjų dumblių dauginimąsi, „Powerbead 400 PRO“ fitravimo sistemoje yra sumontuotas galingas „UVC CC“ 36W sterilizatorius, kuris tokiu būdu užbaigia visos sistemos darbą.

Vanduo, kuris išeina iš sistemos yra išvalomas nuo dumblių ir nuosėdų, išgryninamas panaudojant amoniaką ir nitritus, sterilizuojamas ir prisotinamas deguonimi, tuomet vanduo tampa sveikas ir yra pasiruošęs tapti geriausia aplinka žavingiausių, tačiau labai gležnų tvenkinio svečių – Koi karpių augimui.

 „SHOTT Powerbead 400 PRO“ filtravimo sistemos rinkinį sudaro:

Asinchroninis siurblys„ PP10000“ (15 m³/h, maksimalus spaudimas 14 m).

Siurblio pagrindas.

Mechaninis grubaus valymo filtras „SHOTT Powerball 85“.

„Venturi“ oksigenatorius (deguonies generatorius).

Biologinis filtras „SHOTT Powerbead 400“.

Jungiamųjų vamzdžių rinkinys.

„SHOTT UVC C“C 36W sterilizatorius.

Rutuliniai atbuliniai vožtuvai x 2 vnt.

Patvirtinta ir atestuota Podova universiteto (Italija)

Filtravimo bloko tvenkiniams „SHOTT Powerbead 400 PRO“ savybės: filtras; priešfiltris; 6-ių padėčių sklendė; cirkuliacinis siurblys; deguonies generatorius; UVCC 36W sterilizatorius; pilna biologinio filtravimo sistema.

Filtravimo bloko tvenkiniams „SHOTT Powerbead 400 PRO“ techninės charakteristikos:

Filtro našumas: 15000 l/h.
Filtro korpuso modelis: PB85+PB400.
Sklendės padėtys: 6.
Maksimalus slėgis: 1 bar.
Biologinė apkrova: 100 kg.
Filtro media: Bb 600 vnt. + 52 kg.
Vandens tūris: 100 m³.
Siurblio modelis: PP10000.
Siurblio įtampa: 220V/50Hz.
Siurblio galia: 945 W.
Siurblio slėgis: H 14 m.
Siurblio našumas: 15 m³.
Saugumo klasė: IPX5.
UV lempos galia: 36 W
Garantija: 2 metai.

Kilmės šalis: Italija.

Gamintojas: „Shott“.  


 

  

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai