Tvenkinių filtravimo įranga

Pristatome aukštos kokybės „SHOTT“ tvenkinių filtravimo įrangą: biologinius tvenkinio filtrus, filtravimo blokus, slėginius filtrus, filtrų kamuoliukus ir užpildus, filtravimo siurblius bei UV sterilizatorius.

Biologinis Tvenkinio Filtras SHOTT Powerball

Biologinis tvenkinio filtras „SHOTT Powerball“

„SHOTT Powerball“ yra labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo biologinis filtras tvenkiniams, pagamintas iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. Siekiant užtikrinti idealią tvenkinio vandens terpę ir aplinką, šis novatoriškas produktas veikia nauja technologija – „Bioballs“ (BIO kamuoliukų) filtravimo principu. Kas garantuoja lengvesnį vandens valymą, ir tuo pačiu metu padidina saugumą. Labiausiai ši technologija daro filtrą efektyviu atsižvelgiant į vandens cirkuliaciją. „POWERBALL“ technologija eksponentiškai didina biologinio filtravimo pajėgumus, ir grynina tvenkinio vandenį bei valo ištirpusias nitritų ir nitratų daleles. Skirtas naudoti eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių ir tvenkinių vandens filtravimui.

Biologinis tvenkinio filtras „SHOTT Powerball 85“:

Filtro našumas: 10000-15000 l/h.

Sklendės padėtys: 6.

Maksimalus slėgis: 1 bar.

Biologinė apkrova: 650 vnt. (bio rutuliukų) / 58 l.

Vandens tūris: 30000 l.

Pagaminta: Italijoje.

Biologinis tvenkinio filtras „SHOTT Powerball 65“:

Filtro našumas: 6000-10000 l/h.

Sklendės padėtys: 6.

Maksimalus slėgis: 1 bar.

Biologinė apkrova: 400 vnt. (bio rutuliukų) / 37 l.

Vandens tūris: 15000 l.

Pagaminta: Italijoje.


Filtravimo blokas tvenkiniams SHOTT Powerbead

Filtravimo blokas tvenkiniams „SHOTT Powerbead “

Labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo filtras tvenkiniams, pagamintas iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. „SHOTT Powerbead®“ yra ypatingas biologinis filtras tvenkiniams, skirtas Koi karpių gerbėjams ir ekspertams. Siekiant užtikrinti idealią tvenkinio vandens terpę ir aplinką, šis novatoriškas produktas veikia nauja technologija – karoliukų filtravimo principu. Kas garantuoja lengvesnį vandens valymą, ir tuo pačiu metu padidina saugumą. Labiausiai ši technologija daro filtrą efektyviu atsižvelgiant į vandens cirkuliaciją. Filtras turi „Maišymo siurblį“ ir „Sferinį difuzorių“, kurie abu yra patentuoti, ir kurie leidžia praplauti filtrą paprastai ir saugiai. Be to „Sferinis difuzorius“ drastiškai sumažina apkrovą filtro viduje. Skirtas naudoti eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių ir tvenkinių vandens filtravimui.

Filtravimo įranga tvenkiniams ir tvenkinių filtrai „SHOTT Powerbead®“ idealiai tinka tvenkiniams kuriuose auginami KOI karpiai. Ar dekoratyviniams vandens telkiniams kuriuose reikalinga saugi ir aukščiausius biologinius reikalavimus bei standartus atitinkanti filtravimo įranga.

Filtravimo blokas tvenkiniams „SHOTT Powerbead 200“:

Filtro našumas: 10000-15000 l/h.

Filtro korpuso modelis: PB200.

Sklendės padėtys: 6.

Maksimalus slėgis: 1 bar.

Biologinė apkrova: 35 kg.

Filtro media: 26 kg.

Vandens tūris: 30000 l.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 200 W.

Pagaminta: Italijoje.

Filtravimo blokas tvenkiniams „SHOTT Powerbead 85
“:

Filtro našumas: 6000-10000 l/h.

Filtro korpuso modelis: PB85.

Sklendės padėtys: 6.

Maksimalus slėgis: 1 bar.

Biologinė apkrova: 20 kg.

Filtro media: 13 kg.

Vandens tūris: 15000 l.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 100 W.

Pagaminta: Italijoje.


 

Slėginis filtras tvenkiniams SHOTT CY

Slėginis filtras tvenkiniams „SHOTT CY

Naujas „SHOTT“ slėginis filtras, šiuo metu labiausiai novatoriškas ir efektyviausias rinkoje. Įmontuotas UV sterilizatorius yra sujungtas kartu su mechaninio filtro sistema. UV sterilizatorius efektyviai dezinfekuoja tvenkinio vandenį, reikalauja nedaug priežiūros ir yra paprastas valyti. Labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo slėginis filtras tvenkiniams, pagamintas iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. Skirtas naudoti eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių ir tvenkinių vandens filtravimui.

Slėginis filtras tvenkiniams „SHOTT CY15000 UV“:

Filtro tūris: 50 l.

Filtro našumas: 6000 l/h.

UV lempos galia: 24 W.

Pagaminta: Italijoje.

Slėginis filtras tvenkiniams „SHOTT CY15000“:

Filtro tūris: 50 l.

Filtro našumas: 6000 l/h.

Pagaminta: Italijoje.


 

Slėginis filtras tvenkiniams SHOTT K-BALL

Slėginis filtras tvenkiniams „SHOTT K-BALL

Naujas „SHOTT“ slėginis filtras, šiuo metu labiausiai novatoriškas ir efektyviausias rinkoje. Įmontuotas UV sterilizatorius yra sujungtas kartu su mechaninio filtro sistema. UV sterilizatorius efektyviai dezinfekuoja tvenkinio vandenį, reikalauja nedaug priežiūros ir yra paprastas valyti. Labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo biologinis filtras tvenkiniams, pagamintas iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. Skirtas naudoti eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių ir tvenkinių vandens filtravimui.

Slėginis filtras tvenkiniams „SHOTT K-BALL 15000UV“:

Filtro tūris: 50 l.

Filtro našumas: 6000 l/h.

UV lempos galia: 36 W.

Pagaminta: Italijoje.


Slėginis filtras tvenkiniams SHOTT D-BALL

Slėginis filtras tvenkiniams „SHOTT D-BALL

Naujas „SHOTT“ slėginis filtras, šiuo metu labiausiai novatoriškas ir efektyviausias rinkoje. Labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo biologinis filtras tvenkiniams, pagamintas iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. Skirtas naudoti eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių ir tvenkinių vandens filtravimui.

Slėginis filtras tvenkiniams „SHOTT D-BALL 15000“:

Filtro tūris: 50 l.

Filtro našumas: 6000 l/h.

Sklendės padėtys: 4.

Pagaminta: Italijoje.


Filtravimo blokas tvenkiniams SHOTT Powerbead 400 PRO

Filtravimo blokas tvenkiniams „SHOTT Powerbead 400 PRO

Labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo filtravimo sistema tvenkiniams „SHOTT Powerbead®“ 400 PRO, pagaminta iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. Tai inovacinė filtravimo sistema tvenkinių vandens filtravimui ir biologiniam valymui. Skirta naudoti tvenkiniuose, žuvinguose Koi karpių tvenkiniuose, dideliuose eko baseinuose, dekoratyviniuose tvenkiniuose su žuvimis ir fontanuose.

„SHOTT Powerbead 400 PRO“ filtravimo sistemos rinkinį sudaro:

  • Asinchroninis siurblys PP10000 (15 m³/h, maksimalus spaudimas 14 m).
  • Siurblio pagrindas.
  • Mechaninis grubaus valymo filtras „SHOTT Powerball 85“.
  • „Venturi“ oksigenatorius (deguonies generatorius).
  • Biologinis filtras „SHOTT Powerbead 400“.
  • Jungiamųjų vamzdžių rinkinys.
  • „SHOTT UVC CC“ 36W sterilizatorius.
  • Rutuliniai atbuliniai vožtuvai x 2 vnt.
  • Patvirtinta ir atestuota Podova universiteto (Italija).

Filtravimo sistemos „SHOTT PB400 PRO“ veikimo principas:

Tai nauja, keletos pakopų filtravimo sistema, kuri prisideda prie „SHOTT PB“ filtrų linijos patikimumo ir efektyvumo. Ši sistema sujungia keletą naujų produktų, kurie užtikrina visapusę tvenkinių, kuriuose gyvena iki 100 kg žuvų, vandens priežiūrą, filtravimą ir biologinį valymą.

Galinga “Powerbead“ filtro versija „PB400“ buvo sukurta ir jos veikimas buvo maksimizuotas, suderinant ir apjungiant PB400 privalumus kartu su „SHOTT Pball85“ mechaniniu grubaus valymo filtru, „SHOTT UVC CC 36W“ sterilizatorium bei „Venturi“ oksigenatoriumi.

Norint užtikrinti puikų biologinį tvenkinio vandens stabilumą, iš tiesų reikia suderinti gerą mechaninį filtravimą (kuris gali pašalinti dumblius ir nuosėdas), teisingą vandens prisotinimą deguonimi, kuris užtikrina, jog biologinis filtras veiks efektyviausiai ir galiausiai, per paskutinį sistemos žingsnį turi būti atliekama vandens sterilizacija, pasitelkiant UVC sterilizatorių.

Ši sistema buvo išnagrinėta ir ištestuota bendradarbiaujant su Padova universitetu (Italija) ir ji buvo suprojektuota taip, kad iš vandens pašalintų amoniaką ir nitritus, skaidant šias medžiagas tol, kol jos tampa nitratais. Galiausiai iš tvenkinio vandens gali būti lengvai pašalinami nitratai, pasitelkiant vandens augalus (fitovalymas).

Detalus „SHOTT PB400 PRO“ sistemos aprašymas:

1 ŽINGSNIS: „SHOTT PP10000“ SIURBLYS

Sistemos siurblys yra asinchroninis, 220V/50Hz, 945W galingumo, kuris gali išvystyti maksimalų 15 m³/h srauto debitą ir maksimalų H 14 m spaudimą.

Šio tipo siurblys, iš vienos pusės gali užtikrinti tinkamą darbinį spaudimą „Venturi“ oksigenatoriui ir iš kitos pusės tinkamą sistemos funkcionavimą tiek filtravimo, tiek atgalinio išplovimo fazėse.

2 ŽINGSNIS: „POWERBALL 85“ GRUBAUS VALYMO FILTRAS

Dumblių ir nuosėdų sankaupos biologiniuose filtruose tampa filtro veikimo efektyvumo sumažėjimo priežastimi. Taip atsitinka dėl to, jog nuosėdos paskleidžia blogąsias bakterijas ir jos susimaišo su gerosiomis bakterijomis (gerosios bakterijos atlieka biologinį filtravimą pačiame filtre). Tai tampa ta priežastimi, kodėl, norint maksimizuoti biologinio filtro veikimą, privaloma pasitelkti gerą grubaus valymo filtrą prieš biologinį filtrą.

„SHOTT Powerball 85“ yra teisingai pasirinktas produktas, kadangi jis apjungia  geriausius grubaus valymo filtro privalumus ir efektyvumą. Turi paprastą priežiūrą ir atlaiko pasipriešinimą spaudimui iki daugiau nei 1 bar.

3 ŽINGSNIS: „VENTURI“ OKSIGENATORIUS

Biologinių filtrų veikimas yra stipriai susijęs su deguonies kiekiu, esančiu vandenyje, kuris patenka į filtrą.

Norint pagerinti bakterijų veikimo efektyvumą, maksimizuojant filtro veikimą, svarbu užtikrinti tinkamą vandens prisotinimą deguonimi.

Šis prisotinimo deguonimi lygis yra užtikrinamas naudojant „Venturi“ oksigenatorių, kuris yra įmontuotas į mūsų sistemą, prieš biologinį filtrą.

4 ŽINGSNIS: „POWERBEAD 400 PRO“ BIOLOGINIS FILTRAS

Biologinio filtro funkcija yra atlikti amoniako ir nitritų, (abi šios medžiagos yra toksiškos žuvims, gyvenančioms tvenkinyje) suardymą iki nitratų formos, kuri gali būti paprastai pašalinama iš vandens pasitelkus vandens augalus.

„Powerbead 400 PRO“ filtrai, savo didelio filtro tūrio dėka, gali užtikrinti efektyvų tvenkinių vandens biologinį valymą. Ši nauja „SHOTT Powerbead“ filtro versija, kuri išlaiko tuos pačius bendrus „Powerbead 200“ privalumus, gali užtikrinti dvigubą filtravimo pajėgumą.

5 ŽINGSNIS: „UVC CC 36W“ STERILIZATORIUS

Norint užtikrinti puikų biologinį stabilumą tvenkinyje, reikia atlikti paskutinį, tačiau labai svarbų žingsnį: vandens sterilizavimą.

Norint sunaikinti blogąsias bakterijas, esančias vandenyje, bei sustabdyti žaliųjų dumblių dauginimasi, „Powerbead 400 PRO“ fitravimo sistemoje yra sumontuotas galingas „UVC CC 36W“ sterilizatorius, kuris tokiu būdu užbaigia visos sistemos darbą.

Vanduo, kuris išeina iš sistemos yra išvalomas nuo dumblių ir nuosėdų, išgryninamas panaudojant amoniaką ir nitritus, sterilizuojamas ir prisotinamas deguonimi, tuomet vanduo tampa sveikas ir yra pasiruošęs tapti geriausia aplinka žavingiausių, tačiau labai gležnų tvenkinio svečių – Koi karpių augimui.

Filtravimo blokas tvenkiniams „SHOTT Powerbead 400 PRO“:

Filtro našumas: 15000 l/h.

Filtro korpuso modelis: Pb85+PB400.

Sklendės padėtys: 6.

Maksimalus slėgis: 1 bar.

Biologinė apkrova: 100 kg.

Filtro media: Bb 600 vnt. + 52 kg.

Vandens tūris: 100 m³.

Siurblio modelis: PP10000.

Siurblio įtampa: 220V/50Hz.

Siurblio galia: 945 W.

Siurblio slėgis H: 14 m.

Siurblio našumas: 15 m³.

Saugumo klasė: IPX5.

UV lempos galia: 36 W.

Pagaminta: Italijoje.


Bioballs kamuoliukai SHOTT filtrui PBall

„Bioballs kamuoliukai „SHOTT filtrui PBall

„Bioballs“ Ø 50 mm, bio-kamuoliukų užpildas „SHOTT“ filtrams „PBall 65/85“, pakuotė 400 vnt.

PBall 65“ – 400 vnt.

PBall 85“ – 600 vnt.

Pagaminta: ItalijojeUžpildas SHOTT Powerbead Filtrams

Užpildas „SHOTT Powerbead“ filtrams

Beads (karolių) užpildas „SHOTT Powerbead“ filtrams „PB85“ ir „PB200“.

„PB85“ – 13 kg.

„PB200“ – 26 kg.

„PB400“ – 52 kg.

Pagaminta: Italijoje.

 


 

Siurblys tvenkiniams SHOTT SHP

Siurblys tvenkiniams „SHOTT SHP

Labai tvirtas, aukštos kokybės ir didelio našumo cirkuliacinis - filtravimo siurblys tvenkiniams. Atsparus korozijai, tinka visų tipų tvenkiniams ir fontanams. „SHOTT SHP“ siurbliai nustatyto visiškai naują standartą tvenkinių vandens cirkuliacijos ir filtravimo srityje. Specialiai sukurti ir paruošti darbui su slėginiais filtrais tvenkiniams, labiausiai ekstremaliomis naudojimo sąlygomis. „SHOTT SHP“ pagrindinis tikslas yra švaraus vandens tvenkinyje palaikymas, ir kietųjų dalelių šalinimas.

Siurblys tvenkiniams „SHOTT SHP6500 110W“:

Filtro našumas: 6500 l/h.

Siurblio modelis: SHP6500.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio slėgis H: 3 m.

Pagaminta: Italijoje.

Siurblys tvenkiniams „SHOTT SHP9000 140W
“:

Filtro našumas: 9000 l/h.

Siurblio modelis: SHP9000.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 140 W.

Siurblio slėgis H: 4 m.

Pagaminta: Italijoje.

Siurblys tvenkiniams „SHOTT SHP3500 50W“:

Filtro našumas: 3500 l/h.

Siurblio modelis: SHP3500.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 50 W.

Siurblio slėgis H: 2 m.

Pagaminta: Italijoje.

Siurblys tvenkiniams „SHOTT SHP5000 65W
“:

Filtro našumas: 5000 l/h.

Siurblio modelis: SHP5000.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 65 W.

Siurblio slėgis H: 2,5 m.

Pagaminta: Italijoje.Panardinamas siurblys SHOTT NSP

Panardinamas siurblys „SHOTT NSP

Labai tvirtas, aukštos kokybės ir didelio našumo panardinamas cirkuliacinis siurblys tvenkiniams. Atsparus korozijai, tinka visų tipų tvenkiniams ir fontanams. Gerai cirkuliuoja ir prisotina vandenį deguonimi.

Panardinamas siurblys „SHOTT NSP7000 130W“:

Filtro našumas: 6500 l/h.

Siurblio modelis: NSP7000.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 130 W.

Siurblio slėgis H: 3.9 m.

Pagaminta: Italijoje.

Panardinamas siurblys „SHOTT NSP9000 140W“:

Filtro našumas: 9000 l/h.

Siurblio modelis: NSP9000.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 140 W.

Siurblio slėgis H: 4,0 m.

Pagaminta: Italijoje.

Panardinamas siurblys „SHOTT NSP2000 40W“:

Filtro našumas: 2000 l/h.

Siurblio modelis: NSP2000.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 40 W.

Siurblio slėgis H: 2,3 m.

Pagaminta: Italijoje.

Panardinamas siurblys „SHOTT NSP3000 45W“:

Filtro našumas: 3000 l/h.

Siurblio modelis: NSP3000.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 45 W.

Siurblio slėgis H: 3,3 m.

Pagaminta: Italijoje.

Panardinamas siurblys „SHOTT NSP4000 65W“:

Filtro našumas: 4000 l/h.

Siurblio modelis: NSP4000.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

Siurblio galia: 65 W.

Siurblio slėgis H: 3,7 m.

Pagaminta: Italijoje.

 


UV Sterilizatorius SHOTT UVC

UV Sterilizatorius „SHOTT UVC

Ultravioletinis spinduliavimas 254 nm dažniu puikiai atlieka sterilizacines funkcijas. Todėl UV sterilizatoriai jau seniai naudojami geriamojo vandens sterilizacijai ir paruošimui. UV sterilizavimo būdas yra ypatingas tuo, kad yra visiškai natūralus, nekenkia vandens kokybei ir besimaudantiems. O taip nesukelia pašalinio poveikio ir kvapo. UV sterilizacija efektyviai naikina dumblius, įvairias bakterijas, parazitus ir patogenus. DĖMESIO: idealiai tinka visų tipų kaitinimosi kubilams.

UV Sterilizatorius „SHOTT UVC CC 9W“:

Filtro našumas: 2300 l/h.

Maksimalus slėgis: 0,4 bar.

Vandens tūris: 6900 l.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

UV lempos galia: 9 W.

Pagaminta: Italijoje.

UV Sterilizatorius „SHOTT UVC CC 24W
“:

Filtro našumas: 4000 l/h.

Maksimalus slėgis: 0,4 bar.

Vandens tūris: 12000 l.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

UV lempos galia: 24 W.

Pagaminta: Italijoje.

UV Sterilizatorius „SHOTT UVC CC 36W“:

Filtro našumas: 7000 l/h.

Maksimalus slėgis: 0,4 bar.

Vandens tūris: 21000 l.

Siurblio įtampa: 230V/50Hz.

UV lempos galia: 36 W.

Pagaminta: Italijoje.UV Sterilizatoriaus lempa

UV sterilizatoriaus lempa

Ultravioletinis spinduliavimas 254 nm dažniu puikiai atlieka sterilizacines funkcijas. Todėl UV sterilizatoriai jau seniai naudojami geriamojo vandens sterilizacijai ir paruošimui. UV sterilizavimo būdas yra ypatingas tuo, kad yra visiškai natūralus, nekenkia vandens kokybei ir besimaudantiems. O taip nesukelia pašalinio poveikio ir kvapo. UV sterilizacija efektyviai naikina dumblius, įvairias bakterijas, parazitus ir patogenus. DĖMESIO: idealiai tinka visų tipų kaitinimosi kubilams.

UV sterilizatoriaus lempa 9W (230V/50Hz)

UV sterilizatoriaus lempa 18W (230V/50Hz)

UV sterilizatoriaus lempa 24W (230V/50Hz)

UV sterilizatoriaus lempa 36W (230V/50Hz)

Pagaminta: Italijoje

Visus produktus greitai ir patogiai galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-filtravimo-iranga-fontanai

Taip pat paskambinę tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.