Specializuota elektroninė baseinų chemijos ir tvenkinių priežiūros priemonių parduotuvė www.baseinuchemija.com priklauso įmonei UAB „Admonita“, kurios veikla yra prekyba baseinų chemija, baseinų priežiūros priemonėmis, baseinų įranga, tvenkinių priežiūros priemonėmis, įranga bei fontanais.

Baseinų vandens priežiūros priemonės „OCEDIS®“. Profesionalūs baseino ir Spa baseino vandens priežiūros produktai, skirti vandens dezinfekcijai, priežiūrai, balansavimui ir prevencijai. Asortimente rasite: lėtai tirpstančio daugiafunkcinio chloro tabletes 5 in 1 – nuolatinei vandens priežiūrai ir dezinfekcijai, greitai tirpstančio chloro granules – vandens „šokui“, oksidavimui ir dezinfekcijai, koncentruotą algicidą – dumblių naikinimui ir prevencijai, koncentruotą skystą flokuliantą – vandens skaidrinimui ir valymui, „pH minus“ ir „pH plus“ – vandens balanso palaikymui. Taip pat siūlome itin šiai dienai populiarius aktyvus deguonies produktus – efektyviai ir ekologiškai baseinų priežiūrai be chloro.

Aukštos kokybės, patikima, didelio efektyvumo ir našumo baseinų ir tvenkinių įranga „SHOOT“ ir „Acis ViPool“: smėlio filtrai, filtravimo blokai ir sistemos, cirkuliaciniai siurbliai, šilumos siurbliai, UV sterilizatoriai, fontanai ir t.t., skirti naudoti privačių ir viešųjų baseinų, Spa baseinų, hidromasažinių vonių, eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių vandens filtravimui, priežiūrai ir dezinfekcijai. Asortimente rasite filtravimo įrangą ir filtrus, skirtus tvenkiniams, kuriuose auginami KOI karpiai, bei dekoratyviniams vandens telkiniams, kuriuose reikalinga saugi ir aukščiausius biologinius reikalavimus bei standartus atitinkanti filtravimo įranga.

Tvenkinių ir fontanų priežiūros priemonė Algicidas/Baktericidas „EarthTec®“. „EarthTec®“ yra novatoriškas ir pažangus, turintis žemą pH, algicidas ir baktericidas. Specialiai sukurtas naudojimui ir vandens priežiūrai ežeruose, tvenkiniuose, fontanuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų rezervuaruose ir kitose vandens sistemose. Efektyviai naikina dumblius ir bakterijas, valo vandenį tvenkiniuose ir fontanuose, žuvinguose ežeruose ir vandens telkiniuose. Yra saugus žmonėms, žuvims, augalams ir supančiai aplinkai, nekenksmingas gamtai.

Natūralus smėlio filtrų užpildas – ceolitas (zeolitas) „ZeoCem“. Ceolitas absorbuoja toksišką amoniaką, sunkiuosius metalus bei žalingus junginius, kurie formuojasi vandenyje. Ceolitas filtruoja 4 mikronų ir didesnes daleles. Ceolitas neleidžia formuotis baseino vandenyje chloraminams, sumažina akių ir odos sudirgimų riziką, pašalina dujas ir blogus kvapus. Ceolitas apsaugo vandenį nuo dumblių ir samanų formavimosi. Jo dėka vanduo tampa skaidrus ir biologiškai švarus. Be to, ceolitas suteikia galimybes fiziniam kietųjų dalelių vandenyje filtravimui. Kvarcinio smėlio filtrai gali filtruoti daleles, kurios yra 20 – 40 mikronų dydžio ar didesnės, tuo tarpu ceolitas gali filtruoti 4 mikronų dydžio ir didesnes daleles. Naudojant ceolitą sumažinamas būtinų sistemos perplovimų skaičius.

Automatiniai baseino valymo robotai „DOLPHIN“ iš „Maytronics“ gretai ir efektyviai išvalys ir surinks lapus ir kitas šiukšles Jūsų baseine. Patikimi ir galingi robotai bet kokio dydžio baseino valymui, už patrauklią kainą.

Aukštos kokybės drėgmės surinkėjai (oro sausintuvai) „AMCOR“ efektyviai sugers drėgmę baseino ir kitose patalpose. Besikaupianti drėgmė – viena dažniausiai pasitaikančių problemų įvairiose patalpose. Ypač tai liečia vidaus baseinų, dušo ar kitas patalpas, kuriose kaupiasi drėgmė. „AMCOR“ sausintuvai sumažina oro drėgnumą, kad ant langų ir sienų nesikauptų kondensatas, kuris yra pagrindinė pelėsių atsiradimo priežastis.

Baseino, kubilo ir SPA priežiūra be chloro „PristineBlue®“. „PristineBlue®“ – natūralus vandens tyrumas, skaidrumas bei gaivumas. Naudojant „PristineBlue®“ vanduo taps minkštesnis ir atrodys viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jūs galite maudytis iš karto po apdorojimo. Jums neperštės akys... jūs nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda. „PristineBlue®“ ilgai išliekanti formulė suteikia jums galimybę išvengti kasdienio vandens tikrinimo ir priežiūros, o tikrinti tik kas dvi savaites.

Taip pat el.parduotuvėje rasite laisvalaikio prekes smagiam laiko praleidimui baseine ar ežere, termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminius – terasines ir fasado dailylentes, tvirtinimo elementus: tvirtinimus, sraigtus, ankerius, karkaso inkarus. Terasų montavimui ir tvirtinimui siūlome „SIHGA“ reguliuojamo aukščio terasos atramas, terasos lages iš aliuminio, reguliuojamo aukščio atramos intarpus, nerūdijančio plieno terasos lentų tvirtinimus, medžio kompozito terasos tvirtinimus, terasos medsraigčius, savisriegius sraigtus ir kt.

UAB „Admonita“ rekvizitai:

Įmonės kodas: 304916723

PVM kodas: LT100012048518

A/s. LT93 4010 0510 0462 8823

Bankas: Luminor

Mob. 8 639 33 900

Mob. 8 678 61 321

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prekių grąžinimo ir pristatymo sąlygos perkant internetinėje parduotuvėje

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios UAB „Admonita“ (toliau vadinama – Pardavėjas) prekių gražinimo ir pristatymo sąlygos (toliau vadinama – Sąlygos) skirtos apibrėžti bei nustatyti UAB „Admonita“ įsigytų prekių  (toliau vadinama – Prekės) gražinimo tvarką, kai grąžinamos Prekės įsigytos www.baseinuchemija.com parduotuvėje ir pirkėjas (fizinis ar juridinis asmuo, įsigijęs Prekes www.baseinuchemija.com parduotuvėje (toliau vadinama – Pirkėjas) gali pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise Prekes apžiūrėti.

2. Prekių pristatymas

2.1. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu per 2 – 5 darbo dienas. Jei prekė pristatoma vėliau – Pirkėjas apie tai yra informuojamas ir gali nutraukti Pirkimo – Pardavimo sutartį.

2.2. Prekes pristato Pardavėjas, Pardavėjo įgaliotas atstovas, arba įgalioti kurjeriai.

2.3. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

2.4. Prekės pristatymo metu Jūs privalote su Pardavėju ar Pardavėjo įgaliotu atstovu patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.

3. Prekių grąžinimas

3.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso, Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo bei Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimo dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo nuostatomis.

3.2. Kokybiškas, ne elektronikos ir ne baseino, tvenkinio ar Spa chemija, vandens testų ir testavimo reagentai, įsigytas Prekes Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių įsigijimo dienos pakeisti į analogiškas ar kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektacijos Prekes. Jeigu keičiant Prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

3.3. Jeigu Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų Prekių, tai Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių įsigijimo dienos grąžinti Prekes Pardavėjui ir atgauti už jas sumokėtą kainą.

3.4. Pinigai už priimamas Prekes bus grąžinti Pirkėjui tokiu pat būdu, kokiu už jas ir buvo sumokėta per 14 (keturiolika) dienų nuo paskutinės prekės gražinimo datos.

3.5. Prekes Pardavėjui grąžina pats Pirkėjas savo lėšomis ir transportu.

3.6. Grąžinamoms Prekėms keliami reikalavimai:

a) grąžinamos Prekės turi būti nenaudotos;

b) grąžinamos Prekės turi būti nesugadintos ar kitaip nepažeistos;

c) turi būti išsaugotos gražinamų Prekių vartojamosios savybės;

d) Prekės turi būti nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);

e) Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo parduotos. Pakuotė turi būti nesugadinta ir tvarkinga;

f) grąžinamos Prekės turi būti pilnos komplektacijos su visa gamintojo ir Pardavėjo pridedama dokumentacija.

3.5. Pirkėjas norėdamas grąžinti Prekes turi pateikti Pardavėjui Prekių įsigijimą liudijančius dokumentus: kasos aparato kvitą, pirkimo – pardavimo sutartį, PVM sąskaitą – faktūrą arba kitą Prekių pirkimą – pardavimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą, kuris rodytų, jog Pirkėjas sudarė pirkimo – pardavimo sutartį su Pardavėju, kurią vykdydamas sumokėjo Prekių kainą.

3.6. Prekės negali būti grąžinamos jei:

a) Pirkėjas nepateikia šių Taisyklių 8 punkte numatytų dokumentų;

b) grąžinamos Prekės neatitinka šių Taisyklių 7 punkte numatytų reikalavimų.

3.7. Kaip Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje yra nurodoma, vartotojas neturi teisės per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą.

3.8. Kokybiški elektronikos prietaisai ir baseino, tvenkinio ar Spa chemikalai, vandens testai ir testavimo reagentai gali būti grąžinami tik Pardavėjui sutikus. Pardavėjui sutikus tokios Prekės grąžinamos šiose Taisyklėse nustatyta tvarka ir sąlygomis.

3.9. Jei pageidaujate grąžinti prekę, susisiekite su mumis el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

3.10. Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo paskutinės grąžintos prekės gavimo datos.

3.11. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

3.12. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

3.13. Prekes grąžinate Jūs savo kaštais pardavėjo nurodytu adresu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos prekės kokybės.

3.14. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

3.15. Transportavimo išlaidos nėra grąžinamos.

Bendrosios privatumo nuostatos

Mes suvokiame ypatingą svarbą, tenkančią Jūsų asmens duomenų apsaugai, todėl renkame ir tvarkome tik tuos Jūsų duomenis, kurie reikalingi vykdant mūsų veiklą. Asmens duomenis mes tvarkome teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga tikslams pasiekti. Tvarkydami asmens duomenis, siekiame, kad jie būtų tikslūs, saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikomės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

1. Kas yra šis dokumentas? 

1.1. Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato privatumo sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine www.baseinuchemija.com (toliau – Svetainė) bei mūsų paskyromis socialiniuose tinkluose: „Facebook“ (Baseinų chemija), „Instagram“ (Baseinų Chemija).

1.2. Atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką tam, kad sužinotumėte kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kur juos gauname bei kokios Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teisės.

1.3. Privatumo politika taikoma visiems asmenims, apsilankiusiems Svetainėje ir (ar) mūsų paskyrose socialiniuose tinkluose.

1.4. Jei naudojatės Svetaine ar mūsų paskyromis socialiniuose tinkluose, vadinasi, Jūs perskaitėte ir sutikote su šia Privatumo politika ir joje nurodytais Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslais, būdais bei tvarka. Jeigu Jūs nesutinkate su Privatumo politika, Svetaine ir mūsų paskyromis socialiniuose tinkluose naudotis Jūs negalite.

1.5. Šioje Privatumo politikoje naudojama sąvoka „asmens duomenys“ – tai bet kokia informacija, pagal kurią galima Jus atpažinti – tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybę. Asmens duomenimis yra pavardė, vardas, gimimo data, pašto ar e. pašto adresas, buvimo vietos duomenys ir interneto identifikatorius, Jums būdingos savybės ir kt.

2. Kas mes esame?

2.1. Svetainę tvarko ir administruoja UAB „Admonita“, įmonės kodas: 304916723, PVM kodas: LT100012048518, kontaktinis telefono numeris: +370 639 33 900, el. pašto adresas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2.2. Remiantis teisės aktų nuostatomis, mes esame Jūsų asmens duomenų valdytojas.

3. Kokių principų laikomės?

3.1. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes:

a) laikysimės galiojančių ir taikomų teisės aktų, tame tarpe ir BDAR, reikalavimų;

b) tvarkysime Jūsų asmens duomenis teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu;

c) rinksime Jūsų asmens duomenis nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir toliau netvarkysime su tais tikslais nesuderinamu būdu, išskyrus tiek, kiek tai leidžia teisės aktai;

d) imsimės visų pagrįstų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys, kurie nėra tikslūs ar išsamūs, atsižvelgiant į jų tvarkymo tikslus, būtų nedelsiant ištaisomi, papildomi, sustabdomas jų tvarkymas arba sunaikinami;

e) laikysime juos tokia forma, kad Jūsų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi;

f) neteiksime asmens duomenų tretiesiems asmenims ir nepaviešinsime jų, išskyrus atvejus, nurodytus Privatumo politikoje ar taikytinuose teisės aktuose;

g) užtikrinsime, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo.

4. Kaip mes renkame Jūsų duomenis?

4.1. Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis gautus šiais būdais:

a) Kai Jūs asmens duomenis pateikiate mums. Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis ir kitą informaciją, naudodamiesi Svetaine lankydamiesi mūsų paskyrose socialiniuose tinkluose, parašydami mums ar bendraudami su mūsų komanda, pateikdami savo nusiskundimus ir (ar) užklausas, komentarus, ar kt. Informuojame, jog Jums susisiekus su mumis raštu ar el. paštu – išsaugosime susirašinėjimo duomenis;

b) kai Jūs naudojatės mūsų Svetaine ir (ar) mūsų paskyromis socialiniuose tinkluose. Kai Jūs naudojatės mūsų Svetaine ir (ar) lankotės mūsų paskyrose socialiniuose tinkluose, tam tikra informacija (pvz., interneto adresas (IP), naudojamos internetinės naršyklės tipas, amžius, apsilankymų skaičius, peržiūrėti interneto puslapiai, laikas, praleistas interneto Svetainėje, internetinis šaltinis, iš kurio Jūs atėjote, informacija apie naudojamą įrenginį, kalba, šalis, interneto tiekėjas ir pan.) yra renkama automatiškai;

c) kai Jūsų asmens duomenis gauname iš kitų asmenų teisės aktų ir (ar) šios Privatumo politikos nustatyta tvarka.

5. Kokius Jūsų asmens duomenis ir kokiais tikslais mes tvarkome?

5.1. Jūsų asmens duomenis mes tvarkome šiais tikslais:

a) registravimosi, identifikavimo ir paslaugų Svetainėje teikimo tikslu. Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis, kai registruojatės (susikuriate paskyrą) Svetainėje ir naudojatės Svetainės funkcijomis. Šiuo tikslu tvarkome šiuos asmens duomenis: vardas, pavardė, el. pašto adresas, miestas, gyvenamas adresas, telefono numeris.

Šiam tikslui Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių, kai Jūs registruojatės (susikuriate paskyrą) Svetainėje ir naudojatės Svetainės funkcijomis. Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis mes niekam perduodame ir neteikiame. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkome tol, kol Jūs pats nepanaikinate savo paskyros mūsų Svetainėje;

b) elektroninės prekybos internetinėje parduotuvėje vykdymo tikslu. Siekdami sudaryti su Jumis prekių pirkimo-pardavimo sutartį bei ją vykdyti (pvz. pristatyti Jums Jūsų įsigytas prekes, gauti ir administruoti mokėjimus, priimti Jūsų grąžinamas prekes ir kt.) mes tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, gyvenamoji vieta (miestas), IP adresas.

Šiam tikslui Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių ir iš trečiųjų asmenų, kurie dalyvauja prekių pardavimo ir pristatymo Jums procese (pvz. mokėjimo tarpininkai, finansų įstaigos, pašto ir kurjerių paslaugas teikiantys asmenys ir kt.). Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkome tol, kol teisės aktų nustatyta tvarka Jūs turite teisę reikšti mums reikalavimus, susijusius su prekių įsigijimu;

c) prekių remonto, grąžinimo tikslu. Kai Jūs kreipiatės į mūsų serviso tarnybą, mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tam, kad galėtumėme užregistruoti Jūsų kreipimąsi, suteikti Jums remonto paslaugą, sudaryti Jums galimybė patikrinti remonto paslaugos teikimo būklę, patikrinti, ar Jūsų įrenginiui taikoma garantija ir pan. Šiuo tikslu tvarkome tokius Jūsų asmens duomenis: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, gyvenamoji vieta (miestas).

Šiam tikslui Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių ir iš trečiųjų asmenų, kuriuos pasitelkiame prekių remonto ar su tuo susijusioms paslaugoms teikti, o taip pat iš prekių gamintojų ir tiekėjų. Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis mes perduodame (teikiame) asmenims kuriuos pasitelkiame prekių remonto ar su tuo susijusioms paslaugoms teikti, o taip pat iš prekių gamintojams ir tiekėjams. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkome tol, kol teisės aktų nustatyta tvarka Jūs turite teisę reikšti mums reikalavimus, susijusius su prekių remontu;

d) papildomo prekių garantinio aptarnavimo įsigijimo tikslu. Jei Jūs pageidaujate įsigyti papildomą mūsų elektroninėje parduotuvėje perkamos garantinio aptarnavimo paslauga, pratęsianti standartinę gamintojo garantiją, mes tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis šiuo tikslu: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, gyvenamoji vieta (miestas), gimimo data.

Šiam tikslui Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių ir iš papildomo prekių garantinio aptarnavimo paslaugą teikiančių tiekėjų. Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis mes perduodame (teikiame) papildomo prekių garantinį aptarnavimo paslaugą teikiantiems tiekėjams. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkome tol, kol perduodame (teikiame) papildomo prekių garantinį aptarnavimo paslaugą teikiantiems tiekėjams;

e) nuolaidų Jums įsigyjant prekes taikymo ir administravimo tikslu. Jei Jūs siekiate pasinaudoti mūsų ar prekių gamintojo taikomomis nuolaidomis (pvz. studento nuolaida), mes tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis šiuo tikslu: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, gyvenamoji vieta (miestas), gimimo data arba asmens kodas.

Šiam tikslui Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių ir prekių gamintojų bei tiekėjų. Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis mes perduodame (teikiame) prekių gamintojams ir tiekėjams. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkome tol, kol nustatome, ar Jums taikoma nuolaida;

f) siekdami vykdyti kitus su Jumis sudarytus sandorius. Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kai to reikia tam, jog vykdytumėme savo pareigas ir pasinaudotumėme savo teisėmis, susijusiomis su kitais tarp mūsų sudarytais sandoriais. Šiuo tikslu tvarkome tuos Jūsų asmens duomenis, kurių minimaliai reikia, gauname iš Jūsų pačių ir trečiųjų asmenų, saugome tol, kol teisės aktų nustatyta tvarka Jūs turite teisę reikšti mums reikalavimus, susijusius su šiais sandoriais;

g) tiesioginės rinkodaros tikslu. Gavę Jūsų sutikimą ir siekdami pateikti Jums naujienlaiškius, pasiūlymus ir informaciją apie mūsų, su mumis susijusių asmenų ir partnerių paslaugas ir (ar) prekes, ar kitą informaciją, tobulindami savo paslaugas, mes tvarkome Jūsų asmens duomenis. Šiuo tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, telefono numeris, e. pašto adresas, duomenys apie Svetainėje užsakytas prekes ir paslaugas (pvz. užsakytų paslaugų data ir laikas, paslaugų pavadinimas, kiekis, užsakytų paslaugų būdas), Jums pateiktų asmeninių pasiūlymų istorija ir informacija apie pasinaudojimą jais.

Šiam tikslui Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių, surenkame Jums naudojantis Svetaine ar elektronine parduotuve, gauname iš prekių gamintojų bei tiekėjų ir trečiųjų asmenų. Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis mes perduodame (teikiame), naujienlaiškių siuntimo paslaugas teikiančioms įmonėms, informacinių verslo valdymo sistemų, Svetainės administravimo paslaugas teikiančioms įmonėms. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkome 2 metus nuo Jūsų sutikimo gauti naujienlaiškius, pasiūlymus ir informaciją davimo mums dienos, nebent Jūs atšaukiate sutikimą anksčiau. Apie asmens duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslu išsamiau skaitykite šios Privatumo politikos 6 skyriuje;

h) svetainių tobulinimo bei geresnių ir labiau pritaikytų paslaugų ir (ar) prekių pasiūlymo tikslu. Jūsų asmens duomenis, tame tarpe ir asmens duomenis bei slapukus, kuriuos gauname Jums naudojantis mūsų Svetaine ir (ar) Jums lankantis mūsų paskyrose (socialiniuose tinkluose), mes naudojame siekdami tobulinti ir vystyti Svetainę bei pasiūlyti geresnes ir labiau Jums pritaikytas mūsų paslaugas.

Šiam tikslui mes naudojame iš Jūsų gautus, Jums naudojantis Svetaine sukurtus ir (ar) iš kitų asmenų gautus asmens duomenis. Apie tai, kaip mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, išsamiau skaitykite šios Privatumo politikos 7 skyriuje;

i) mūsų veiklos kokybės kontrolės bei naudojimosi Svetainių ir (ar) paskyros (-ų) socialiniuose tinkluose funkcionalumu užtikrinimo tikslu.Kai Jūs susisiekiate ar bendraujate su mumis atvykę į mūsų padalinius ar ryšio priemonėmis, mes tvarkome telefonu, el. paštu, per Svetainę ar kitaip vykusios komunikacijos informaciją. Šiuo tikslu mes tvarkome tokius Jūsų asmens duomenis: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gyvenamoji vieta (adresas), nusiskundimo ir (ar) užklausos turinys, telefono numeris, kreipimosi į mus data ir laikas, komunikacijos informacija, norimo išviešinti komentaro turinys.

Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių, vykdydami užklausą ar analizuodami skundą asmens duomenis galime sukurti patys (pvz., gavę Jūsų skundą, susisiekiame su trečiaisiais asmenimis dėl faktinių aplinkybių ir jas užfiksuojame, ar kt.). Šiuo tikslu Jūsų duomenis mes perduodame (teikiame) asmenims, kuriuos pasitelkiame prekių remonto ar su tuo susijusioms paslaugoms teikti, draudikams ir draudimo tarpininkams, papildomo prekių garantinį aptarnavimo paslaugą teikiantiems tiekėjams, o taip pat prekių gamintojams ir tiekėjams;

j) kitais tikslais, kurie numatyti mūsų Asmens duomenų tvarkymo taisyklėse ir (ar) kituose vidiniuose dokumentuose, kai Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja tvarkyti teisės aktai arba egzistuoja teisėtas interesas ar kiti teisės aktuose numatyti asmens duomenų teisėto tvarkymo pagrindai.

5.2. Mes neprašome pateikti ir netvarkome Jūsų specialiųjų kategorijų asmens duomenų, atskleidžiančių Jūsų rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus ar narystę profesinėse sąjungose, taip pat sveikatos duomenų arba duomenų apie Jūsų lytinį gyvenimą ir lytinę orientaciją. Tuo atveju, jeigu Jūs naudojantis Svetaine, ar kitu būdu (raštu, e. paštu, telefonu) mums pateiktumėte šiuos duomenis, bus laikoma, kad šie duomenys buvo pateikti Jūsų sutikimu. Atitinkamai, mes šiuos Jūsų duomenis tvarkysime kartu su kitais Jūsų duomenis, kuriuos Jūs pateikėte Privatumo politikos 5.1. punkte nurodytais būdais, jeigu tų duomenų negalima atskirti tarpusavyje arba toks atskyrimas pareikalautų neproporcingai didelių pastangų.

6. Ar mes naudojame Jūsų asmens duomenis tiesioginėje rinkodaroje?

6.1. Gavę Jūsų sutikimą mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu tam, kad pateiktume Jums naujienlaiškius, pasiūlymus ir informaciją apie mūsų, su mumis susijusių asmenų ir partnerių paslaugas ir (ar) prekes, kurie, mūsų nuomone, galėtų Jus dominti. Vis dėlto, Jūsų asmens duomenis šiam tikslui naudosime tik Jums papildomai su tuo sutikus.

6.2. Šiuo tikslu mes tvarkome Jūsų asmens duomenis nurodytus Privatumo politikos 5.1 punkte.

6.3. Suteikdami teisę tvarkyti duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu Jūs taip pat suteikiate leidimą mums šiuo tikslu susisiekti su Jumis atitinkamomis ryšio priemonėmis (pvz. e. paštu, telefonu, trumposiomis (SMS)) žinutėmis ar kitomis komunikacijos priemonėmis (pvz. Skype, Viber ir kt.).

6.4. Mes galime sujungti turimą informaciją apie Jus su trečiųjų asmenų turima informacija.

6.5. Jei Jūs duodate sutikimą naudoti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, mes galime panaudoti Jūsų asmens duomenis savo tinklalapių, reklamos ir rinkos tyrimų efektyvumui analizuoti ir gerinti bei kitais įmonės rinkodaros bei pardavimo tikslais. Tokiu atveju mes naudosime nuasmenintus Jūsų duomenis.

6.6. Net jei davėte sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, šį sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti visiems ar daliai asmens duomenų tvarkymo veiksmų. Tam Jūs galite:

a) paspausdami naujienlaiškio atsisakymo nuorodą pačiame naujienlaiškyje, arba

b) atsiųsti mums prašymą e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tam, kad galėtume Jus identifikuoti, prašyme prašome aiškiai nurodyti savo vardą, pavardę, el.pašto adresą ir kitus registracijos duomenis (jei yra). Jei mums kils pagrįstų abejonių dėl tapatybės, mes galime paprašyti pateikti papildomų tapatybę įrodančius dokumentų.

6.7. Jei Jūs atšauksite savo sutikimą, mes pasistengsime kuo greičiau nutraukti Jūsų asmens duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslu.

7. Kaip mes naudojame slapukus?

7.1. Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.

7.2. Slapukais mes galime rinkti šią informaciją: IP adresas, naudojamos internetinės naršyklės tipas, apsilankymų Svetainėje skaičius, peržiūrėti Svetainės puslapiai, laikas, praleistas Svetainėje, demografiniai duomenys ir, jei atvykote į Svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio – puslapio URL nuoroda.

7.3. Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame šiais tikslais:

a) kad užtikrintume Svetainės funkcionalumą (pvz., kad Jūs galėtumėte naudotis Svetainės įasmeninimu);

b) kad galėtume Svetainę tobulinti ir vystyti taip, kad ji dar geriau atitiktų Jūsų poreikius;

c) paslaugų plėtrai ir naudojimosi Svetaine analizei;

d) tiksliniam rinkodaros orientavimui.

7.4. Mes galime, nepažeisdami teisės aktų, apjungti informaciją, gautą naudojant slapukus, su informacija, gauta apie Jus kitomis priemonėmis (pvz., informacija apie naudojimąsi Svetaine apjungti su Jūsų pateiktais asmens duomenimis).

7.5. Svetainėje gali būti naudojami tokie slapukai:

a) techniniai slapukai – tai slapukai, kurie yra būtini Svetainės veikimui;

b) funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie nors ir nėra būtini Svetainės veikimui, tačiau žymiai pagerina jos veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį;

c) analitiniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami Svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; šių slapukų surinkti duomenys naudojami anonimiškai;

d) tiksliniai arba reklaminiai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą informacija, kuri galėtų Jus sudominti;

e) socialinių tinklų slapukai – tai slapukai, kurie būtini norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti Svetainės informaciją.

7.6. Visa informacija apie Svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį, galiojimą bei naudojamus duomenis pateikiama lentelėje žemiau:

Slapuko pavadinimas

Galiojimo terminas

Informacija apie slapuko naudojimą

__cfduid

1 metai

Slapukas, skirtas patikimam interneto svetainės srautui identifikuoti, kuris neįrašo naudotojo asmeninių duomenų.

frontend 

frontend_cid

Iki interneto svetainės lango uždarymo

Slapukai, naudojami www.baseinuchemija.com svetainės veikimui.

 _ga

IDE

2 metai 

„Google“ slapukas, kuris renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

 _gid

ads/user-lists/#

ads/ga-audiences

collect

Iki interneto svetainės lango uždarymo

„Google“ slapukas, kuris renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

test_cookie

Iki interneto svetainės lango uždarymo

„Google“ slapukas, kuris nustato ar leidžiate naudoti slapukus savo naršyklėje.

_gat 

Iki interneto svetainės lango uždarymo

„Google“ slapukas, kuris naudojamas nustatyti naujas sesijas / apsilankymus.

fr

3 mėnesiai

„Facebook“ slapukas, kuris renka informaciją apie vartotojo elgseną ir naudojamas pakartotinei rinkodarai.

tr

Iki interneto svetainės lango uždarymo

„Facebook“ slapukas, kuris renka informaciją apie vartotojo elgseną ir naudojamas pakartotinei rinkodarai.

zte#

Iki interneto svetainės lango uždarymo

Naudojamas įrankio „Zendesk“, kuris nustato įrenginius, tarp skirtingų pokalbių sesijų.

AWSALB

6 dienos

Naudojamas įrankio „Zendesk“, kuris palaiko pokalbių sesijas.

__zlcmid 

1 metai

Naudojamas įrankio „Zendesk“, kuris identifikuoja įrenginį, iš kurio jungiamasi sesijos metu.

7.7. Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti šiais būdais:

a) neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų;

b) Svetainėje pateiktoje nuorodoje (juostelėje) apie slapukus paspaudę žymą „Sutinku“;

7.8. Jūs gali bet kuriuo metu atšaukti mums duotą leidimą naudoti slapukus. Tai padaryti Jūs galite pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų. Kaip tai padaryti priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes rasite adresu http://AllAboutCookies.org arba http://google.com/privacy_ads.html.

7.9. Kai kuriais atvejais, ypač techninių ir funkcinių slapukų išjungimas, nesutikimas su slapukais ar jų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų Svetainės funkcijų veikimą, blokuoti prieigą prie Svetainės.

8. Kam mes teikiame Jūsų asmens duomenis?

8.1. Mes garantuojame, kad Jūsų asmens duomenys nebus parduodami, teikiami ar kitaip be teisėto pagrindo perduodami tretiesiems asmenims, taip pat naudojami kitiems tikslams, nei jie buvo surinkti. Mes neperduosime Jūsų asmens duomenų niekaip kitaip, kaip tik vadovaudamiesi šia Privatumo politika ar taikytinais teisės aktais. Tačiau mes pasiliekame teisę pateikti informaciją apie Jus, jei privalėtumėme tai padaryti įstatymų numatyta tvarka arba jei to mūsų pareikalautų teisėtai veikiančios teisėsaugos institucijos ar baudžiamąjį persekiojimą vykdančios institucijos.

8.2 Mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis įmonėms, padedančioms mums vykdyti veiklą, taip pat tiesioginę rinkodarą. Iš tokių partnerių mes reikalaujame, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tik pagal mūsų duotus nurodymus ir galiojančius Jūsų duomenų apsaugą užtikrinančiais teisės aktais. Su šiais asmenimis mes sudarome sutartis, kurios įpareigoja šalis griežtai laikytis asmens duomenų apsaugos reikalavimų.

8.3 Mūsų surinktus duomenis apie Jus galime atskleisti šioms trečiosioms šalims:

a) trečiosioms šalims paslaugų teikėjams (pvz. techninių paslaugų teikėjams vykdant mūsų sutartis su šiais paslaugų teikėjais, įskaitant paslaugų vykdymą dėl naujienlaiškių siuntimo ar kitų rinkodaros veiksmų atlikimo);

b) trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kurių paslaugomis paprastai naudojamės duomenų saugojimo, telekomunikacijų ir svetainės prieglobos tikslais;

c) kitiems Privatumo politikoje nurodytiems asmenims.

8.4. Aukščiau nurodytų paslaugų teikėjų galimybė naudoti Jūsų duomenis yra ribota – jie negali šių duomenų naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.

8.5. Asmenų ir jų kategorijų, kuriems mes perduodame Jūsų asmens duomenis, sąrašas (nebaigtinis) pateiktas šių Privatumo politikos 5.1. punkte atskirai kiekvienam asmens duomenų naudojimo tikslui.

9. Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

9.1. Mes saugome Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.

9.2. Mes siekiame nesaugoti pasenusių, neaktualių asmens duomenų, todėl juos atnaujinus yra saugoma tik aktuali informacija. Istorinė informacija yra saugoma, jei tai reikalinga teisės aktų nustatyta tvarka arba mūsų veiklai vykdyti.

9.3. Privatumo politikos 5.1 punkte atskirai kiekvienam asmens duomenų naudojimo tikslui nurodyti Jūsų asmens duomenų saugojimo terminai.

10. Kaip mes saugome Jūsų asmens duomenis?

10.1. Duomenys, kuriuos renkame iš Jūsų, bus Europos Sąjungos (ES) teritorijoje, bet gali būti perduoti ar saugomi ir už ES ribų. Juos taip pat gali tvarkyti mūsų ar mūsų tiekėjų personalas, dirbantis už ES ribų. Perduodami Jūsų duomenis už ES ribų atliksime visus reikiamus veiksmus, kad užtikrintume, jog Jūsų duomenys yra tvarkomi saugiai ir laikantis šios Privatumo politikos.

10.2. Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors mes labai stengiamės apsaugoti Jūsų asmens duomenis, negalime užtikrinti duomenų saugumo, kai Jūs perduodate duomenis į Svetainę – Jūs prisiimate su duomenų perdavimu į Svetainę susijusią riziką. Kai gausime Jūsų duomenis, taikysime griežtas procedūras ir saugumo priemones, kad Jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėtos prieigos.

10.3. Jei susiklostytų mažai tikėtinos aplinkybės ir mes sužinotume, apie Jūsų asmens duomenų saugumo pažeidimą, kuris gali kelti didelę grėsmę Jūsų teisėms ar laisvėms, nedelsdami Jus informuosime vos tik apie tai sužinoję ir nustatę, prie kokios informacijos buvo gauta prieiga.

11. Išorinės svetainės

11.1. Svetainėje gali būti pateikta nuorodų į išorines svetaines – mūsų verslo partnerių svetaines ar svetaines, kuriose reklamuojamos mūsų paslaugos ir (ar) prekės. Sekdami pagal tokias nuorodas į kurią nors iš svetainių, atkreipkite dėmesį į tai, kad šios svetainės ir per jas pasiekiamos paslaugos turi savo atskiras privatumo politikas ir mes neprisiimame atsakomybės ar įsipareigojimų už šias politikas ar už šiose svetainėse ar teikiant paslaugas renkamus asmens duomenis, pavyzdžiui, kontaktinius ar vietos duomenis. Peržiūrėkite šias politikas prieš pateikdami asmens duomenis šiose svetainėse ar naudodamiesi bet kokiomis paslaugomis.

12. Kokias teises turite Jūs?

12.1. Tvarkant asmens duomenis, mes užtikriname Jūsų teises pagal BDAR bei Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Kaip asmens duomenų subjektas Jūs turite šias teises:

a) žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą;

b) susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos mes tvarkome;

c) reikalauti ištaisyti ar papildyti, patikslinti neteisingus netikslius, neišsamius Jūsų asmens duomenis;

d) reikalauti sunaikinti asmens duomenis, kai jie daugiau nereikalingi tikslams, kuriems buvo surinkti;

e) reikalauti sunaikinti asmens duomenis, jei jie tvarkomi neteisėtai arba kai jūs atšaukiate savo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo arba neduodate tokio sutikimo, o jis yra būtinas;

f) nesutikti su asmens duomenų tvarkymu ar atšaukti anksčiau duotą sutikimą;

g) reikalauti sustabdyti (išskyrus saugojimą) Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmus, jei vyksta ginčai ar reikia patikrinti duomenų tvarkymo teisėtumą, duomenų tikslumą, taip pat tais atvejais, kai mums nebereikia Jūsų asmens duomenų, bet Jūs nenorite, kad mes juos sunaikintume;

h) reikalauti pateikti, jei tai techniškai įmanoma, pagal Jūsų sutikimą ar sutarties vykdymo tikslais surinktus Jūsų asmens duomenis lengvai skaitomu formatu arba prašyti juos persiųsti kitam duomenų valdytojui.

12.2. Mes stengsimės garantuoti Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teisių įgyvendinimą ir sudaryti visas sąlygas šioms teisėms efektyviai įgyvendinti, tačiau mes pasiliekame teisę nevykdyti Jūsų reikalavimų, kai reikia užtikrinti:

a) mums nustatytų teisinių pareigų vykdymą;

b) valstybės saugumą ar gynybą;

c) viešąją tvarką, nusikalstamų veikų prevenciją, tyrimą, nustatymą ar baudžiamąjį persekiojimą;

d) svarbius valstybės ekonominius ar finansinius interesus;

e) tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą;

f) Jūsų ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

12.3. Su Jūsų teisių įgyvendinimu susijusius reikalavimus Jūs mums galite teikti asmeniškai, paštu ar elektroninių ryšių priemonėmis. Gavę Jūsų kreipimąsi, mes galime paprašyti pateikti tapatybę įrodančius dokumentus, taip pat kitą mums reikalingą papildomą su prašymu susijusią informaciją.

12.4. Gavę Jūsų reikalavimą, mes Jums atsakysime ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo Jūsų reikalavimo gavimo ir visų atsakymui pateikti reikalingų dokumentų pateikimo dienos.

12.5. Jei manysime esant būtina, mes sustabdysime Jūsų duomenų tvarkymą, išskyrus saugojimą, iki bus išspręstas Jūsų prašymas. Jums teisėtai atšaukus duotą sutikimą, mes nedelsiant bet ne vėliau kaip 30 kalendorinių dienų nutrauksime Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus šios Privatumo politikos 12.2 punkte ir teisės aktų nustatytus atvejus, t. y. kai mus įpareigoja toliau tvarkyti Jūsų duomenis galiojantys teisės aktai, mums tenkančios teisinės prievolės, teismų sprendimai ar mums duoti privalomi institucijų nurodymai.

12.6. Atsisakę vykdyti Jūsų reikalavimą, mes aiškiai nurodysime tokio atsisakymo pagrindą.

12.7. Nesutikdami su mūsų veiksmais ar atsakymu į Jūsų kreipimąsi, Jūs mūsų veiksmus ir sprendimus galite skųsti kompetentingai valstybinei institucijai.

3. Kam Jūs galite pateikti skundą?

13.1. Jei norite pateikti skundą dėl mūsų atlikto duomenų tvarkymo, pateikite jį raštu, nurodydami kuo daugiau informacijos, pasinaudodami šios politikos pabaigoje pateiktais kontaktiniais duomenimis. Mes bendradarbiausime su Jumis ir stengsimės nedelsiant išspręsti visus klausimus.

13.2. Jei manote, kad vadovaujantis BDAR Jūsų teisės buvo pažeistos, galite pateikti skundą mūsų priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, daugiau informacijos ir kontaktinius duomenis galite rasti inspekcijos svetainėje (www.ada.lt). Nors, visų pirma, mes siekiame operatyviai ir taikiai išspręsti visus ginčus kartu su Jumis.

14. Kaip bus keičiama ši privatumo politika?

14.1. Visi mūsų Privatumo politikos pokyčiai bus skelbiami Svetainėje. Esant poreikiui, Jums apie juos pranešime. Naujos Privatumo politikos sąlygos taip pat gali būti pateiktos Svetainėje ir Jums gali reikėti jas perskaityti ir su jomis sutikti tam, kad galėtumėte toliau naudotis Svetaine ir (ar) mūsų paslaugomis.

15. Kaip su mumis susisiekti?

15.1. Visus su šia Privatumo politika susijusius dokumentus siųskite ar su mumis susisiekite toliau nurodytais kontaktais:

a) siunčiant paštu – UAB „Admonita“, adresas Raudonės g. 59, Vilnius, Lietuva, LT-14267;

b) siunčiant e. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Privatumo politikos paskelbimo data 2019 m. sausio 02 d.

 

Šios Elektroninės parduotuvės naudojimosi nuostatos (toliau – Nuostatos) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo – pardavimo sutarties, sudaromos tarp UAB „Admonita“ (toliau – Pardavėjas) elektroninės parduotuvės www.baseinuchemija.com (toliau – El. parduotuvė, Mūsų, Mumis, Mes) ir kliento (toliau – Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su elektroninės parduotuvės prekių pirkimo – pardavimo sąlygomis bei nustatančios UAB „Admonita“ ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu – pardavimu el. parduotuvėje.

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Naudotis El. parduotuvės paslaugomis turi teisę:

a) veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus ar jų įgalioti atstovai;

b) nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija ar jų įgalioti atstovai;

c) juridiniai asmenys ar jų įgalioti atstovai.

1.2. Jeigu Jūs norite nusipirkti prekes – turite užsiregistruoti arba pateikti savo duomenis, reikalingus užsakymo ir pirkimo – pardavimo sutarties įvykdymui. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai Jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir aktyvavote savo abonento duomenis.

1.3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis el. parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis 2003 m. sausio 21 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX-1296 bei El. parduotuvėje pateikta „Privatumo politika“. Šie duomenys yra būtini, norint vykdyti Jūsų užsakymus. Pardavėjas nekaupia ir neprašo pateikti duomenų apie Jūsų mokėjimo korteles ar bankų sąskaitas.

1.4. Prekių kainos, nurodytos El. parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes El. parduotuvėje. Prekių kainos El. parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos. Prekių pristatymo (transportavimo) išlaidos skaičiuojamos atsižvelgiant į prekių pristatymo vietą ir prekių svorį. Pristatymo kaina pridedama prie užsakymo bendros sumos. Užsakytas prekes galima atsiimti nemokamai, prieš tai suderinus telefonu ir atvykstant jų pasiimti į Pardavėjo biurą.

1.5. Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs El. parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, užpildę vartotojo rekvizitus, patvirtinate užsakymą sumokėdami už prekes.

1.6. Jūs El. parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis, reikalingus užsakymo ir pirkimo – pardavimo sutarties įvykdymui.

2. Jūsų teisės ir pareigos

2.1. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš El. parduotuvės kataloguose pateikiamų prekių. Naudodamasis El. parduotuvės paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo sutarties nuostatomis ir privalote jų laikytis, atsakydami už visus veiksmus, atliktus naudojantis El. parduotuve.

2.2. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.

2.3. Jūs privalote priimti užsakytas prekes. Jei Jūs, be svarbių priežasčių atsisakote priimti prekes, Jūs privalote padengti prekių pristatymo išlaidas.

2.4. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos ir prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti Pardavėją. Pardavėjas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento ir galimybės El. parduotuvės administratoriui pakeisti Jūsų prisijungimo duomenis. Tokiu atveju Pardavėjas turi teisę laikyti, kad veiksmus El. parduotuvėje atlikote Jūs.

2.5. Pardavėjas neatsako už jokius trečiųjų asmenų veiksmus, kai tokie asmenys, pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami El. parduotuvės paslaugomis.

3. Pardavėjo teisės ir pareigos

3.1. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Nuostatose, Pardavėjas turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.

3.2. Pardavėjas pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi El. parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti el. parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.

3.3. Pardavėjas, susidarius nenumatytoms aplinkybėms negalėdamas Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigoja Jums pasiūlyti analogišką prekę. Jums atsisakius priimti prekės analogą, sumokėti pinigai grąžinami per 72 valandas, jeigu Jūs padarėte išankstinį apmokėjimą.

3.4. Už prekes galima atsiskaityti:

a) Bankiniu pavedimu per pinigų surinkimo sistemą;

b) išankstiniu banko pavedimu į įmonės „Admonita“ sąskaitą Luminor banke: LT93 4010 0510 0462 8823;

c) grynaisiais pinigais (atvykus į biurą).

4. Prekių pristatymas

4.1. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu per 2 – 5 darbo dienas. Jei prekė pristatoma vėliau – Pirkėjas apie tai yra informuojamas ir gali nutraukti Pirkimo – Pardavimo sutartį.

4.2. Prekes pristatys Pardavėjas, Pardavėjo įgaliotas atstovas, arba įgalioti kurjeriai.

4.3. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

4.4. Prekės pristatymo metu Jūs privalote su Pardavėju ar Pardavėjo įgaliotu atstovu patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.

4.5. Kokybiškos baseinų priežiūros prekės nekeičiamos ir negražinamos.

4.6. Jeigu grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, Jums bus sugrąžinti už prekę sumokėti pinigai. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Jūs atsakote už pilną prekės komplektavimą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota Daugiau apie prekių grąžinimą „Pristatymo ir grąžinimo sąlygose“.

4.7. Jūs neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu: perkami baseino ar Spa chemikalai, vandens testai ir testavimo reagentai, ir Jūs pažeidėte pakuotės apsaugas (atplėšėte ar atidarėte pakuotę); jūs prekę sugadinote ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

5. Baigiamosios nuostatos

5.1. Pardavėjas pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Nuostatas ir kitus su Nuostatomis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas El. parduotuvėje. Nuostatų papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami El. parduotuvės sistemoje.

5.2. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Nuostatas redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis El. parduotuvės paslaugomis.

5.3. Jei po Nuostatų pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Nuostatų redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.

5.4. Visi nesutarimai dėl šių Nuostatų vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

5.5. El. parduotuvėje nurodyta prekės išvaizda arba pakuotė (tara) pavaizduota nuotraukoje gali neatitikti realios prekės išvaizdos arba pakuotės dydžio.

5.6. Šioms Nuostatoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Norint užtikrinti pastovų baseino švarumą, skaidrumą ir tyrumą, vandens priežiūrą būtina atlikti vieną kartą per savaitę.

Visišką vandens keitimą rekomenduojama vykdyti kartą per 1 – 2 metus.

Reguliariai baseino priežiūrai reikalingi 5 veiksniai:

1. pH LYGIO REGULIAVIMAS. Vandens PH turi būti 7.0 – 7.4 ribose „Ph minus“ arba „Ph plius“ granulės.

2. VANDENS OKSIDAVIMAS – „ŠOKAS“ (1-mą kartą prileidus baseiną ir kas 15 – 30 dienų) – greito veikimo Di-chloro granulės.

Jei pasirinkote priežiūrą be chloro – skystas aktyvusis deguonis „OvyTri“.

3. VANDENS SKAIDRINIMAS (1-ną kartą per savaitę) skystas flokuliantas.

4. DUMBLIŲ ŠALINIMAS (1-ną kartą per savaitę) algicidas.

5. VANDENS REGULIARI DEZINFEKCIJA (1-ną kartą per savaitę) daugiafunkcinio chloro „Force“ 5 in1 tabletė.

Jei pasirinkote priežiūrą be chloro – skystas aktyvusis deguonis „OvyTri“.

Skaityti daugiau