Pristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloro

Nors vanduo baseine ar kubile atrodo švarus, skaidrus ir tyras, tačiau jame gali būti bakterijų ir virusų, kurie platina ligas ir infekcijas. Mikroorganizmų panaikinimui, reikalinga reguliari vandens dezinfekcija ir priežiūra. Vanduo apdorotas „Pristine Blue®“ tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Algicidas baktericidas „Pristine Blue®“ yra švelnus baseino, kubilo, Spa baseino paviršiui ir įrangai, neblukina maudymosi aprangos. Jūs galite maudytis iš karto po vandens apdorojimo su „Pristine Blue®“.

Naudojant „Pristine Blue®“ sistemą galėsite džiaugtis švariu ir skaidriu vandeniu, be jokių sudirgimus sukeliančių poveikių, kuriuos sukelia chloras ir bromas. Jūs būsite ramūs dėl savo kubilo ar baseino būklės ir išvaizdos. Tereikės atlikti paprastą priežiūros programą tik kartą per dvi savaites.

Pereiti prie bechlorės baseino ar kubilo priežiūros su „Pristine Blue®“ sistema yra itin paprasta, tereikia atlikti keletą žingsnių:

Tūrio apskaičiavimas – tai vandens talpa skaičiuojant kubiniais metrais (m³) arba litrais (l)

Prieš pradėdami naudoti „Pristine Blue®“ priemones, apskaičiuokite vandens talpą, tuomet galėsite tiksliai apskaičiuoti reikiamą „Pristine Blue®“ priemonių dozavimo kiekį. Kuomet naudojate „Pristine Blue®“, atminkite „Mažiau yra geriau“, todėl nepilkite „Pristine Blue®“ dažniau nei kas dvi savaites.

Reguliuojant pH lygį, oksiduojant, naudojant algicididą baktericidą „Pristine Blue®“, svarbu žinoti tikslų baseino, kubilo ar Spa baseino tūrį, kad panaudotumėte reikiamą produkto kiekį.

Spa baseino vandens tūrio apskaičiavimas

Dėl nevienodų Spa baseino formų, lengviausias būdas nustatyti vandens tūrį yra tiesiog apskaičiuoti pildomo vandens į baseiną laiką. Apskaičiuokite, kiek laiko užtrunka Spa baseino užpildymas vandeniu. Tada naudodami tą pačią žarną bei vandens slėgį, apskaičiuokite, kiek laiko užtrunkate pildydami 5 litrų vandens talpą. Padauginkite minučių skaičių (per kurį užpildėte Spa baseiną) iš 5, tuomet gautą rezultatą padalinkite iš minučių skaičiaus, kurio prireikė 5 litrų talpos pripildymui. Tokiu būdu gausite pakankamai tikslų Spa baseino vandens tūrį. Pavyzdys: jei užpildyti Spa baseiną užtrunka 30 minučių, o 5 litrų talpa užpildoma vandeniu per 6 sekundes arba 0,1 minutę, tai rezultatas būtų sekantis: 30×5=150 ir padalinama iš 0,1 yra lygu 1500 litrų (1,5 m³).

Vandens subalansavimas – bendro šarmingumo, pH ir kalcio lygio balansas

Svarbu reguliariai tikrinti vandenį, kadangi vandens balansas gali keistis nuo lietaus, purvo, lapų, besimaudančiųjų bei cheminių medžiagų. Dėl nesubalansuoto vandens kyla šios problemos: odos ir akių sudirginimas, drumzlinas arba žalias vanduo, įrangos korozija, neveiksminga dumblių ir bakterijų kontrolė.

Vandens filtravimas ir filtravimo įrangos priežiūra

Kartu su cheminių priemonių naudojimu, turite reguliariai valyti ir išsiurbti baseiną ar kubilą, nuolat naudoti filtrą ir jį prižiūrėti. Taip pat prižiūrėti graibštus, kad juose nesikauptų nuosėdos ir reguliariai tikrinti, kad visa įranga veiktų tinkamai. Oras, besimaudantieji ir supanti aplinka nuolatos teršia vandenį. Šie nešvarumai sukelia drumzlėtumą, tai yra puiki terpė bakterijoms ir dumbliams daugintis. Visa tai būtina išvalyti naudojant filtravimo įrangą. Filtravimo įranga išvalo nešvarumų dalelytes iš vandens, palaiko vandenį švarų ir skaidrų. svarbu, kad filtras būtų reguliariai išvalomas bei visas vanduo būtų perfiltruojamas bent kartą per dieną.

Vandens filtravimas, tinkamai veikianti įranga ir teisingas priežiūros priemonių dozavimas – įtakoja priemonių veikimo efektyvumą.

Pristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloro

„Pristine Blue®“ sistemą sudaro šeši skirtingi produktai, kiekvienas iš jų turi labai svarbią paskirtį

Algicidas baktericidas „Pristine Blue®“ efektyviai slopina ir stabdo dumblių ir bakterijų augimą. Produktas sukurtas remiantis naujausiais ir pažangiausiai moksliniais tyrimais bei ekologiškomis technologijomis. Formulė, kuri yra naudojama „Pristine Blue®“ yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas. Kubilų, masažinių vonių, baseinų ir SPA baseinų savininkai nuo šiol gali prižiūrėti vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

„Pristine Blue®“ aktyvi sudėtinė dalis yra biologiškai aktyvus varis. „Pristine Blue®“ pranašesnis už chelatinius produktus dėl savo unikalaus pagrindinio produkto ET3000. Sumaišytas su ET3000 varis visiškai ištirpsta, „PristineBlue®“ yra biologiškai aktyvus ir gali būti įvedamas į vandenį pakankamos koncentracijos, kad kovotų su dumbliais ir bakterijomis. Varis (Cu++) naudojamas sukurti „Pristine Blue®“ turi du teigiamus krūvius. ET3000 molekulė turi daug negatyvių krūvių ir jungimosi taškų. Todėl „Pristine Blue®“ yra kitoks ir daug efektyvesnis nei esantys vario pagrindo analogai rinkoje.

Kiekvienas vario jonų teigiamų krūvių prisijungia prie ET3000, kitus teigiamus krūvius palikdamas biologiškai aktyviais, kad pritrauktų ir susijungtų su dumbliais ir bakterijomis. Kai dumblis arba bakterija susiliečia su vario jonu, jie absorbuoja jį ir žūsta. Tada varis susijungia su organinėmis medžiagomis ir daugiau vandenyje nebeaptinkamas.

Lyginant sezono išlaidas, „Pristine Blue®“ išlaidos yra tokios pačios arba mažesnės nei chloro. Kiekvienas „Pristine Blue®“ lašas padeda kontroliuoti dumblius ir sustabdyti bakterijų plitimą. „Pristine Blue®“ neišsisklaido saulės šviesoje kaip chloras. Priemonės lygis sumažėja tik tuomet, kai ji kovoja su dumbliais ir bakterijomis Jūsų vandenyje.

„Pristine Blue®“ veikimui užtenka tik kelių mililitrų ar gramų, naudojant tik 1-ną kartą kas 2-i savaites. „Pristine Blue®“ lygis vandenyje sumažėja tik tuomet, kai ji kovoja su dumbliais ir bakterijomis Jūsų vandenyje. Naujai įpylus „Pristine Blue®“ į kubilo  vandenį, tik maža priemonės dalis sunaudojama esamų mikroorganizmų ir virusų dezinfekcijai, kita jos dalis lieka vandenyje ir atlieka ilgalaikę kovą su naujai į vandenį patekusiais mikroorganizmais ir organiniais teršalais.

„Pristine Blue®“ sąnaudas įtakoja besimaudančiųjų kiekis ir užterštumo lygis, sanaudų neįtakoja vandens ir oro temperatūra, jos svyravimai. „Pristine Blue®“ lygį papildykite kas dvi savaites. Esant dideliam besimaudančiųjų kiekiui, gali reikėti papildomai oksiduoti vandenį.

„Pristine Power®“ yra vandens oksidatorius be chloro. Produktas greitai tirpsta ir pašalina iš vandens kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstumą bei pilkumą.

Oksidavimas baseinams rekomenduojamas kas savaitę arba kas dvi; kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose ir  Spa baseinuose ir rekomenduojame įpilti „Pristine Power®“ po kiekvieno pasimaudymo. Kitaip nei chloras, oksidatorius yra saugus besimaudantiesiems, po 15 minučių jie jau gali lipti į vandenį.

 • Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas „Pristine Clean®“ – švariam be nuosėdų ir dėmių kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino vandeniui. Analogiškas produktas – „Ocedis MetalFix“.

„Pristine Clean®“ užtikrina ypatingai švarų jūsų kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino ar vandens paviršių, užkirsdamas kelią susidaryti nuosėdoms ir dėmėms dėl vandenyje esančių metalų. „Pristine Clean®“ apsaugo nuo metalų ir mineralinių dalelių nusėdimo ant baseino sienų ir dugno, kurios patenka į baseiną per vandentiekio sistemas, juvelyrinius dirbinius ir metalinius įrenginius.

„Pristine Clean®“ yra pilamas į vandenį kas dvi savaitės kartu su „Pristine Blue®“. „Pristine Clean®“ taip pat gali būti naudojamas pašalinti jau susidariusias metalų ar mineralines dėmes vandenyje.

 • Kalcio ir metalų šalintojas „Pristine Check®“ – kalcio ir metalų šalinimui vandenyje, kubilo, masažinės vonios, baseino, Spa baseino vandens paruošimui „Pristine Blue®“ naudojimui.

„Pristine Check®“ yra vandens paruošimo priemonė, kuri paruošia jūsų baseiną, Spa baseiną, kubilą, „Pristine Blue®“ naudojimui. Priemonės pagalba pašalinami visi metalai, išskyrus biologiškai aktyvus Cu++. „Pristine Check®“ neleidžia susidaryti sąlygoms, kurios gali sukelti problemas susijusias su įrangos korozija, žvynelių (mineralinių nuosėdų) susidarymu, filtrų užsikimšimu ir baseino sienelių dėmėmis.

„Pristine Check®“ paima kalcio perteklių iš vandens ir nusodina į filtrą. „Pristine Check®“ naudojamas, kai „Pristine Blue®“ naudojamas pirmą kartą ir kiekvienais metais pavasarį.

Jeigu kaitinimosi kubilų, masažinių vonių ir Spa baseinų vandeyje yra didžiulis kiekis kalcio, rekomenduojame naudoti „Pristine Check®“, kiekvieną kartą kai papildote šviežio vandens.

„Pristine Clear®“ valo drumstą baseino ar Spa baseino vandenį. Tai labai koncentruota flokuliavimo priemonė, sujungianti smulkias daleles į stambesnes ir padidinanti filtro efektyvumą, kad filtras galėtų jas surinkti ir pašalinti. „Pristine Clear®“ priemonė veikia bet kokiame pH lygyje, savyje neturi fosfatų ir aliuminio sulfato ir yra suderinama su visomis vandens priežiūros priemonėmis.

„Pristine Extra®“ yra vandens oksidatorius, kuri oksiduoja ir paruošia kaitinimosi kubilo, masažinės vonios, baseino, Spa baseino vandenį naudoti „Pristine Blue®“.

„Pristine Extra®“ – tai 99 % grynumo natrio di-chloro šokas (labai stiprus oksidatorius), kuris greitai tirpsta ir išgaruoja. Vanduo greitai atsistato, nelieka chloro kvapo ir sugrįžta į normalią būseną – be chloro!

„Pristine Extra®“ taip pat gali būti naudojamas sprendžiant įvairias vandens problemas, šalinant kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus, bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstumą bei pilkumą.

KUBILŲ, MASAŽINIŲ VONIŲ IR SPA BASEINŲ vandens priežiūra su „Pristine Blue®“ sistema

Remkitės toliau pateiktomis priežiūros instrukcijomis pradedant naudoti „Pristine Blue®“ produktus bei kiekvieną kartą keičiant kubilo ar Spa vandenį. Kubilų ir Spa priežiūros profesionalai rekomenduoja išleisti seną Spa vandenį ir pripildyti šviežio kas trys mėnesiai.

Pradinis dozavimas: 2,5 ml / 100 l vandens. Naudodami „Pristine Blue®“ produktą pirmąjį kartą, tokiu būdu pasieksite 1 ppm koncentraciją (vario kiekis milijone vandens dalelių).

Reguliari priežiūra: 1 ml / 100  l vandens kas 2 savaites. Tokiu būdu užtikrinsite 0,5 ppm koncentraciją (vario kiekis milijone vandens dalelių), kuri leis išlaikyti minėtąją 1 ppm koncentraciją.

Reguliari priežiūra. Po kiekvieno Spa arba kaitinimosi kubilo panaudojimo, arba kas 1 savaitę, 100 l vandens naudokite 5 g (1 arbatinį šaukštelį) Pristine Power® produkto.

 • Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas „Pristine Clean®“ – analogiškas produktas – „Ocedis MetalFix“

Reguliari priežiūra. 100 l vandens skirkite 1,5 ml „Pristine Clean®“ produkto kas 2 savaites (pilti kartu su „Pristine Blue®“).

 • Kalcio ir metalų šalintojas „Pristine Check®“

Reguliari priežiūra. 100 l vandens skirkite 1,5 ml „Pristine Check®“ produkto, kai „Pristine Blue®“ yra naudojamas pirmą kartą. Jeigu vandens šaltinyje yra didžiulis kiekis kalcio, naudokite „Pristine Check®“, kas kartą kai papildote šviežio vandens kubilą, baseiną ar Spa baseiną.

Reguliari priežiūra. 380 l vandens naudokite 1 ml „Pristine Clear®“ kartą per 1 savaitę. Esant labai drumstam vandeniui, 380 l vandens naudokite 5 ml, 2 kartus per 1 savaitę. Cirkuliacija ir filtravimas turi veikti 8 valandas, po to filtras išimamas ir išplaunamas.

Reguliari priežiūra. 380 l vandens naudokite 5 g „Pristine Extra®“. Esant labai didelei besimaudančiųjų apkrovai ir drumstam vandeniui, 380 l vandens oksiduokite 5 g „Pristine Extra®“ (1 arbatinis šaukštelis), po kiekvienų maudynių. Nenaudokite priemonės dažniau nei vieną kartą per parą.

Gamintojo rekomendacijos pradedant naudoti „Pristine Blue®“ sistemą:

 • 1. Iš kubilo ar Spa baseino išleiskite seną vandenį ir pripildykite šviežio.

 • 2. Pakeiskite seną filtrą nauju arba kruopščiai išplaukite seną.

 • 3. Subalansuokite vandenį: bendras šarmingumas: 50 – 90 ppm; pH: 7,0 – 7,6; kalcis: 100 – 300 ppm.

 • 4. Įpilkite „Pristine Check®“ 10 ml  / 380 l kubilo ar Spa baseino vandens. Leiskite cirkuliuoti 2 – 4 valandas.

 • 5. Oksiduokite „Pristine Extra®“ 5 g / 380 l kubilo ar Spa baseino vandens. Leiskite cirkuliuoti 2 – 4 valandas.

 • 6. Išplaukite filtrą.

 • 7. Įpilkite „Pristine Blue®“ 5 ml / 380 l kubilo ar Spa baseino vandens. Leiskite cirkuliuoti vieną valandą.

Kas dvi savaites:

 • 1. Subalansuokite vandenį: bendras šarmingumas: 50 – 90 ppm; pH: 7,0 – 7,6; kalcis: 100 – 300 ppm.

 • 2. Patikrinkite „Pristine Blue®“ lygį ir papildykite pagal kubilo dozavimo lentelę.

 • 3. Įpilkite „Pristine Clean®“ 1 ml / 380 l kubilo vandens.

 • 4. Įpilkite 1 ml „Pristine Clear®“ 1 ml / 380 l kubilo vandens.

 • Naudokite „Pristine Mist®“ kas 4 – 6 savaitės kubilo termoizoliacinio uždangalo vidinės pusės priežiūrai. Kad išvengtumėte dangos blogo kvapo ir glitnumo atsiradimo, bei dangos atspalvio išblukimo.

 • Kas kartą po maudynių kubilo ar Spa baseino vandenį oksiduokite „Pristine Power®“ (1 arbatinis šaukštelis) 5 g / 380 l kubilo ar Spa baseino vandens. Tačiau ne dažniau nei vieną kartą per 24 valandas.

Gamintojo pateikiamas „Pristine Blue®“ dozavimas kubilo, masažinių vonių ir ir Spa baseinų naudotojams:

Kubilo tūris: 

500 l 

750 l

1000 l 

1500 l

2000 l 

2500 l 

„Pristine Blue®“ lygis ppm ir būtinas papildymas mililitrais

0,9 ppm

0

0

0

0

0

0

0,8 ppm

0

0

2,5

3,0

3,0

3,0

0,7 ppm

2,5

3,0

2,5

3,0

6,5

10,0

0,6 ppm

2,5

3,0

5,0

6,0

11,0

12,0

0,5 ppm 

2,5

3,0

5,0

10,0

13,0

14,0

0,4 ppm

5,5

6,0

9,0

12,0

16,0

20,0

0,3 ppm

5,5

10,0 

10,0 

15,0

16,0

26,0

0,2 ppm

5,5

10,0 

10,0 

18,0

22,5

29,0

0,1 ppm

9,0

10,0 

13,0

18,0

22,5

34,0

Bendri kubilų, masažinių vonių ir ir Spa baseinų naudojimo patarimai:

 • Prieš pradėdami maudynes kubile, masažinėje vonioje ar Spa baseine, nusiprauskite po dušu. Losjonai, kūno aliejai, kosmetikos priemonės, prakaitas ir t.t. gali sudrumsti vandenį ir sutrumpinti filtro naudojimo laiką.
 • Siekdami išvengti blogo kvapo atsiradimo ir prailginti kubilo uždangalo naudojimo laiką, prieš uždedant uždangalą po kiekvienų maudynių iš pradžių nusausinkite kubilo apvado paviršių. Kas 4 – 6 savaites rekomenduojama naudoti „Pristine Mist®“.
 • Nelaikykite „Pristine Blue®“ produktų žemesnėje nei 0°C temperatūroje.
 • Vandens temperatūra neturėtų viršyti 40°C. Žemesnės temperatūros rekomenduojamos ilgesnėms maudynėms (daugiau nei 15 minučių) bei vaikams.
 • Nenaudokite kubilo bei uždangalų valymui namų buityje naudojamų valiklių. Jie gali pakenkti kubilo dangą bei paviršius.
 • Nesinaudokite kubilu jeigu esate paveikti alkoholio, narkotinių medžiagų ar kitų vaistų, kurie gali sukelti mieguistumą arba padidinti kraujo spaudimą.
 • Jei laukiatės arba sergate kokia nors liga, prieš naudodamiesi kubilu pasikonsultuokite su savo gydytoju.
 • Jei kubilo vanduo pasidaro drumstas, įpilkite „Pristine Clear®“5 ml / 380 l kubilo vandens.
 • Esant labai didelei besimaudančiųjų apkrovai, po kiekvienų maudynių, kubilo vandenį oksiduokite „PristineExtra®“ 5 g / 380 l (1 arbatinis šaukštelis) kubilo vandens.
 • Per ilgas būvimas karštame vandenyje gali sukelti HIPERTERMIJĄ, perskaitykite kokie gali pasireikšti hipertermijos simptomai.
 • Filtravimas yra kita būtina dalis siekiant užtikrinti skaidrų kubilo vandenį. Rekomenduojama mažiausiai nuo šešių iki aštuonių valandų per dieną filtruoti kubilo vandenį. Tačiau negalite filtruoti pernelyg ilgai. Įsitikinkite, kad jūsų filtravimo ciklas suderinamas su kubilo vandens tūriu ir naudojimo dažnumu. Reguliariai valykite filtrą ir išlaikykite jį geriausioje būklėje, o prireikus, filtrą keiskite nauju.

Pristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloro

BASEINO vandens priežiūra su „Pristine Blue®“ sistema

Pradinis dozavimas. Naudodami „Pristine Blue®“ produktą pirmąjį kartą 10 000 l baseino vandens skirkite 160 ml produkto, tokiu būdu pasieksite 1 ppm koncentraciją (vario kiekis milijone vandens dalelių).

Reguliari priežiūra. 10 000 l vandens skirkite 80 ml „Pristine Blue®“ produkto. Tokiu būdu užtikrinsite 0,5 ppm koncentraciją (vario kiekis milijone vandens dalelių), kuri leis išlaikyti minėtąją 1 ppm koncentraciją. Priemonė dozuojama remiantis besimaudančiųjų kiekiu, 1 arba 2 kartus per 2 savaites, tai leis išvengti pernelyg didelių metalo vario sankaupų.

Reguliari priežiūra.

Esant nedideliam besimaudančiųjų kiekiui. 10 000 l baseino vandens skirkite 120 g „Pristine Power®“ produkto kas 2 savaites.

Esant dideliam besimaudančiųjų kiekiui. 10 000 l baseino vandens skirkite 120 g „Pristine Power®“ produkto kas 1 savaitę.

„Pristine Power®“produktas yra be chloro, todėl jo nereikėtų laikyti dezinfekavimo priemone.

 • Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas „Pristine Clean®“ – analogiškas produktas – „Ocedis MetalFix“

Reguliari priežiūra. 10 000 l baseino vandens pilkite 20 ml „Pristine Clean®“ produkto kas 2 savaites (pilti kartu su „Pristine Blue®“).

 • Kalcio ir metalų šalintojas „Pristine Check®“

Reguliari priežiūra. 10 000 l baseino vandens skirkite 160 ml „Pristine Check®“ produkto. Reikalingą „Pristine Check®“ dozę pilkite virš vandens paviršiaus aplink baseino kraštą. Prieš pilant į vandenį „Pristine Blue“, po „Pristine Check®“ produkto panaudojimo geriausiai yra palaukti 12 valandų. „Pristine Check®“ naudojamas kai „Pristine Blue®“ yra naudojamas pirmą kartą. Jeigu vandens šaltinyje yra didžiulis kiekis kalcio, naudokite „Pristine Check®“, kas kartą kai papildote šviežio vandens.

Reguliari priežiūra. 10 000 l baseino vandens skirkite 16 ml „Pristine Clear®“ kas 2 savaites. Esant didelei besimaudančiųjų apkrovai naudokite 16 ml „Pristine Clear®“ priemonės 10 000 l vandens, kartą per 1 savaitę Cirkuliacija ir filtravimas veikia 24 valandas, po to filtras išplaunamas.

Reguliari priežiūra. 10 000 l baseino vandens skirkite 120 g „Pristine Extra®“. Veikiant baseino cirkuliacijai, reikiamą produkto kiekį išberti mažomis dozėmis tiesiai į vandenį, aplink visą baseino perimetrą. Norint išvengti baseino dangos pažeidimų, būtina neištirpusias granules nuo dugno išsklaidyti. NIEKADA NELEISKITE NEIŠTIRPUSIOMS PRODUKTO GRANULĖMS KONTAKTUOTI SU METALINIAIS PAVIRŠIAIS. Vandens temperatūrai esant žemesnei nei 20° C, rekomenduojama šį produktą iš anksto ištirpinti vandenyje. Naudoti tik plastikinį ir švarų indą. Maišyti tik gerai vėdinamoje patalpoje arba lauke. Vandens tirpalą maišyti tik su švariu, plastikinių ar medinių įrankiu. Vandens tirpalą supilti giliausioje baseino vietoje. Dėmesio: VISADA berkite PristineExtra produktą tiesiai į vandenį; NIEKADA nepilkite vandens ant PristineExtra produkto. NIEKADA neberkite produkto daugiau kaip 460 g, mažiau nei į 12 litrų šalto vandens. „Pristine Extra®“ negalima maišyti su kitais produktais.

Naudotis baseinu iškarto po apdorojimo su „Pristine Extra®“ draudžiama, jei esamo chloro lygis viršija 3,0 ppm. Padidėjusi kūno ar sveikatos sužalojimo rizika. Būtina laukti 2 – 4 valandas, arba tol kol esamas chloro lygis vandenyje nukris žemiau 3,0 ppm.

Gamintojo rekomenduojama baseinų vandens priežiūra su „Pristine Blue®“ sistema

Kas dvi savaites

 • 1. Subalansuokite vandens bendrą šarmingumą ir pH: bendras šarmingumas: 50 – 90 ppm; pH: 7,2 – 7,6; kalcis: 100 – 300 ppm.

 • 2. Patikrinkite „Pristine Blue®“ lygį ir papildykite pagal lentelę.

 • 3. Oksiduokite „Pristine Power®“ 120 g / 10 000 l vandens.

 • 4. Įpilkite „Pristine Clean®“ 20 ml / 10 000 l vandens.

 • 5. Įpilkite „Pristine Clear®“ 16 ml / 10 000 l vandens.

 • 6. Filtruokite 24 valandoms po to išplaukite filtrą arba išvalykite kasetę.

Esant didelei baseino apkrovai, vandenį oksiduokite kartą per savaitę su „Pristine Power®“ arba „Pristine Extra®“ 120 g / 10 000 l vandens.

Gamintojo pateikiamas „Pristine Blue®“ dozavimas baseinų naudotojams:

Baseino tūris:  

10 000 l

25 000 l

50 000 l

100 000 l

300 000 l

500 000 l

„Pristine Blue®“ lygis ppm ir būtinas papildymas litrais

0,9 ppm

0

0

0

0

0

0

0,8 ppm

0,016

0,04

0,08 

0,16 

0,64

0,80

0,7 ppm

0,032

0,08

0,16

0,32

0,96 

1,56

0,6 ppm

0,048

0,12

0,24 

0,48

1,44

2,38

0,5 ppm 

0,064

0,16

0,32

0,64  

1,91

3,18

0,4 ppm

0,088

0,22  

0,44 

0,88 

2,61

4,35

0,3 ppm

0,100

0,25

0,50

1,00 

3,00

5,00

0,2 ppm

0,116

0,29

0,58  

1,16 

3,48

5,81

0,1 ppm

0,132

0,33  

0,66  

1,32

4,00

6,60

Kaip pereiti prie „Pristine Blue®“ priemonių naudojimo baseine

Naujai pripildytas baseinas ar pradedamas naujas pavasario sezonas

Darbą pradėkite nuo baseino išvalymo ir veikiančios įrangos. Pašalinkite lapus ir kitas nuosėdas bei išsiurbkite dugną. Patikrinkite, ar siurblys, šildytuvas bei kita įranga tinkamai veikia. Išvalykite arba išplaukite filtrą. Nuolat naudokite filtrą viso paruošiamojo proceso metu.

Vadovaukitės ta pačia instrukcija ir jei baseine anksčiau buvo naudojamas chloras (bromas), o dabar norite pereiti prie „Pristine Blue®“ sistemos be chloro. Dvi dienas filtras turi būti naudojamas nuolatos.

1 žingsnis:

 • 1. Apskaičiuokite baseino vandens talpą.

 • 2. Subalansuokite vandens bendrą šarmingumą ir pH: bendras šarmingumas: 50 – 90 ppm; pH: 7,2 – 7,6; kalcis: 100 – 300 ppm. Vandens balansavimas gali užtrukti keletą dienų.

 • 3. Įpilkite „Pristine Check®“ 156 m / 10 000 l vandens. Palaukite 4 – 6 valandas.

 • 4. Oksiduokite su „Pristine Extra®“ 120 g / 10 000 l vandens. Venkite kalcio hipochlorito tipo oksidatorių. Kalcio pagrindo chloro oksidatorius gali sąlygoti vandens drumstumo atsiradimą. Jums gali tekti pakartoti oksidavimo procedūrą su „Pristine Extra®“ kas dieną, tol kol vanduo tampa krištolo skaidrumo.

2 žingsnis:

 • 1. Praėjus 24 valandoms po „Pristine Check®“ naudojimo, išplaukite filtrą arba išvalykite kasetę.

 • 2. Jeigu baseinas ankščiau buvo naudojamas ir žiemos sezonui buvo paruoštas su „Pristine Blue®“, patikrinkite „Pristine Blue®“ lygį ir jei reikia papildykite pagal baseino dozavimo lentelę.

 • 3. Jeigu „Pristine Blue®“ nebuvo nenaudojamas, įpilkite „Pristine Blue®“ 156 ml / 10 000 l vandens.

Sekančias dvi savaites užtikrinkite, kad būtų išlaikytas pH lygis 7,2 – 7,6 ribose. „Pristine Blue®“ naudokite kas 2-i savaites.

Perėjimas nuo biguanidų prie „Pristine Blue®“ („Baquacil“ arba „Softswim“)

Kadangi biguanidai nedera su daugeliu cheminių medžiagų, naudojamų baseinuose, rekomenduojama, kad baseine būtų pradėta naudoti „Pristine Extra®“ ir būtų naudojama 2 savaites, o tik vėliau pereiti prie „Pristine Blue®“ sistemos. Norint pradėti naudoti „Pristine Extra®“, atlikite šias procedūras:

 • 1. Sureguliuokite vandens pH iki 7,2 – 7,6.

 • 2. Oksiduokite su „Pristine Power®“ 450 g / 10 000 l baseino vandens.

 • 3. Nuolat 48 valandas filtruokite baseino vandenį. Šiuo etapu vanduo gali pasidaryti žalias, tai yra normali reakcija.

 • 4. Po 48 valandų filtravimo sureguliuokite vandens pH (7,2 – 7,6) ir išlaikyti tokį lygį visą likusį proceso laikotarpį.

 • 5. Išplaukite filtrą.

 • 6. Oksiduokite kasdien su „Pristine Extra®“ 240 g / 10 000 l baseino vandens, tol kol vanduo taps skaidrus. Patartina oksiduoti vakarais, kad būtų ilgesnis laikas chloro sklaidai. Nuolat filtruokite vandenį šio proceso metu. Oksiduoti gali reikėti dvi ir daugiau savaičių, kol bus atstatytas vandens skaidrumas.

 • 7. Norint įsitikinti, kad visi biguanidų likučiai buvo pašalinti, baltą kibirą pripildykite baseino vandens ir įdėkite 1 šaukštą „Pristine Extra®“. Jeigu vanduo pasidaro drumzlinas arba žalias, tai rodo, kad vis dar yra biguanido likučių baseino sistemoje ir jūs turite vėl kasdien atlikti oksidavimo chloru procedūras. Būtina pakartoti kibiro testą ir oksidavimo procedūrą tęsti tol, kol vanduo bus švarus.

 • 8. Išsiurbkite susidariusias nuosėdas nuo baseino dugno.

 • 9. Pakeiskite filtro smėlį. Šis žingsnis yra labai svarbus, kadangi biguanidų likučių gali likti filtro smėlyje.

 • 10. Oksiduokite su „Pristine Extra®“ 240 g / 10 000 l baseino vandens. Jeigu baseino paviršiuje matyti kokie nors spalvos pakitimai arba vanduo pasidaro drumzlinas, turi kokį nors atspalvį, grįžti ir pakartoti 5 – 7 žingsnius.

 • 11. Perbalansuokite vandenį ir 2 savaites baseiną dezinfekuokite chloru.

 • 12. Jeigu po 2 savaičių oksidavimo procedūrų su „Pristine Extra®“ vanduo yra švarus, be atspalvių, pradėkite nuo Naujai pripildytas baseinas ar pradedamas naujas pavasario sezonas“ procedūrų. Jeigu vanduo drumzlinas arba turi atspalvį grįžkite prie 5 punkto procedūrų.

 • Atlikus visus pateiktus veiksmus nuo 1 iki 12 punkto, prieš pradedant naudoti „Pristine Blue®“, būtina 2 savaites baseino vandenį dezinfekuoti chloru (11 punktas). Po 2 savaičių atlikite veiksmus, pagal pateiktas „Naujai pripildytas baseinas ar pradedamas naujas pavasario sezonas“ instrukcijas.

Baseinų vandens priežiūra su „Pristine Blue®“ sistema

Tiek kubilo, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinų vandens priežiūroje, „Pristine Blue®“, „Pristine Power®“ ir „Pristine Clean®“ galima tiesiogiai pilti į vandenį, prieš tai nemaišant. Nepilkite per skimerį! Naudojant skirtingas priemones, įpylus vieną priemonę reikia palaukti 10 – 15 minučių, prieš pilant kitą priemonę. Produktus naudokite kai nėra besimaudančių žmonių. Įpylus „Pristine Blue®“ ir „Pristine Clean®“ maudytis galima iš karto, o panaudojus „Pristine Power®“, maudytis galima maždaug po 15 minučių.

Visada chemines medžiagas naudokite atskirai – niekada jų nemaišykite. Tolygiai pilkite reikiamą kiekį „Pristine Blue®“ produkto į baseiną, užtikrinkite, kad veikia baseino vandens pompa ir filtras. Visą reikiamą produkto kiekį supilkite vienu kartu.

Kubilų, masažinių vonių, baseinų, SPA priežiūros be chloro „Pristine Blue®“ produktus galite įsigyti čia: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-ir-spa-prieziura-be-chloro-pristineblue

Daugiau informacijos Tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.