Spausdinti

Baseinų ir Spa priežiūra be chloro PristineBlue®

„PristineBlue®“ - ES patvirtinta alternatyva be chloro, suteikianti galimybę turėti šviežią ir švarų vandenį. Vanduo apdorotas „PristineBlue®tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jis švelnus baseino įrangai ir jis neblukina maudymosi drabužių. Formulė, kuri yra naudojama „PristineBlue®“ yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas. Baseinų savininkai gali prižiūrėti savo baseinų vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

„PristineBlue®“ sistemą sudaro 6-i skirtingi produktai, tačiau kiekvienas iš jų turi labai svarbią paskirtį, dėlto juos reikia naudoti pagal instrukcijas kartu.

„PristineBlue®“ - sistemos pagrindas, skirtas kontrolei su dumbliais ir bakterijomis. „PristinePower®“ yra vandens oksidatorius be chloro. „PristineClean®“ užtikrina ypatingai švarų vandens paviršių, užkirsdamas kelią susidaryti nuosėdoms ir dėmėms dėl vandenyje esančių metalų. „PristineCheck®“ yra vandens paruošimo priemonė „PristineBlue®“ naudojimui. „PristineExtra®“ yra vandens oksidatorius, kuri oksiduoja ir paruošia vandenį naudoti „PristineBlue®“. „PristineClear®“ - labai koncentruota flokuliavimo priemonė skirta drumsto vandens skaidrinimui.Rūšiuoti pagal:
Pavadinimas Kodas Kaina Piktograma Aprašymas Atnaujinti
Algicidas/baktericidas dumblių naikinimui PristineBlue® 1892 ml Pblue64oz € 95.00 Algicidas / baktericidas „PristineBlue®“ - ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas baseinuose, SPA ir maudymosi kubiluose.

Algicidas/baktericidas dumblių naikinimui PristineBlue® 237 ml PBA237 € 25.00 Algicidas / baktericidas „PristineBlue®“ - ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas baseinuose, SPA ir maudymosi kubiluose.

Algicidas/baktericidas dumblių naikinimui PristineBlue® 946 ml Pblue32oz € 60.00 Algicidas / baktericidas „PristineBlue®“ - ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas baseinuose, SPA ir maudymosi kubiluose.

Fosfatų šalintojas Phosfree® 3 l PBF3 € 74.00 Fosfatų šalintojas „Phosfree®“ - ekologiškas fosfatų ir dumblių šalinimas.

Kalcio ir metalų šalintojas PristineCheck® 237 ml Pcheck8oz € 25.00 Kalcio ir metalų šalintojas „PristineCheck®“ - vandens paruošimui, kalcio ir metalų šalinimui.

Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas PristineClean® PBPC1 € 25.00 Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas „PristineClean®“ - švariam be nuosėdų ir dėmių vandeniui.

Oksidatorius PristinePower® 2268 gr. PBP2 € 71.00 Oksidatorius PristinePower® - natūralus vandens oksidavimas, šokas, skaidrinimas.

Oksidatorius vandens šokui PristineExtra® 1812 g PBE2 € 48.00 Oksidatorius vandens „šokui“ „PristineExtra®“ - vandens paruošimui, oksidavimui, „šokui“ ir skaidrinimui.

Rinkinys baseino priežiūrai be chloro PristineBlue SPA Kit Pack PBSPA € 120.00 Rinkinys baseino priežiūrai be chloro „PristineBlue SPA Kit Pack“ - vandens dezinfekcija, oksidavimas ir „šokas“, dumblių naikinima, kalcio, metalų šalinimas, vandens skaidrinimas ir valymas.

Testeris Pristine MiniTest Kit - PristineBlue lygiui matuoti TPMT € 25.00 Testeris „Pristine MiniTest Kit“ - testavimo komplektas „PristineBlue“ lygiui matuoti.

Vandens skaidrintojas PristineClear® 237 ml Pclear8oz € 20.00 Vandens skaidrintojas „PristineClear®“ - drumsto vandens skaidrinimui ir išvalymui.

Rodyti #  
Rezultatai 1 - 11 iš 11